Armada - Fleet Management

Katowice

Opinie o Armada - Fleet Management

polald

firma nadal się rozwija i widze, że inwestuja w nowych ludzi, bo jest teraz rekrutacja m,in. na stanowisko jako Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta. Wymagań maja sporo, ale nie trzeba mieć wyzszego wykształcenia ani nic takiego, wiec tutaj jest całkiem na plus moim zdaniem.

Tomas

Założ sobie sam firme i plac sobie lepiej, i organizuj sie rowniez lepiej - zobaczysz co ile kosztuje pracy. W armadzie jak chcesz to mozesz - tyle, nie przychodzisz tam ze przeczekac 8 godzin

obiekt

zenada organizzcyjna ta firma, płacą tez zenujaco

Zostaw opinię o Armada - Fleet Management - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Armada - Fleet Management