Wellton Account and Finance Consulting Sp. z o.o.

Opinie o Wellton Account and Finance Consulting Sp. z o.o.

Dariusz

Wellton Account and Finance Consulting na swojej stronie internetowej oferuje szereg usług finansowych - od obsługi księgowej do obsługi prawno-podatkowej. Jakich, więc specjalistów firma poszukuje najczęściej?

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Wellton Account and Finance Consulting Sp. z o.o., którymi warto się podzielić z innymi użytkownikami forum ?

Pracuję w tej firmie już od dłuższego czasu i nie przypominam sobie sytuacji, o której mowa. Chętnie jednak porozmawiam na ten temat i zrobię wszystko, aby opinia została zmieniona. Proszę o kontakt, może być mailem na adres info@wellton.com.pl. Pozdrawiam.

ada

firma WELLTON to firma nie godna polecenia, po reZygnacji współpracy z firmą księgową były problemy z przekazaniem dokumentów do nowej firmy księgowej,poginęły faktury na sprzęt budowlany, nie odzyskała vatu na czas, źle obliczała składki,zus i US, źle doradzała w stosunkach zatrudnienia pracowników a najlepsze było to , że nawet nie odbierali telefonów ode mnie,nawet nie pofatygowali się z pit-11 dla pracowników na czas a nie mówiąc już o innych ważnych terminach.TRZYMAJCIE SIĘ DALEKO OD TEJ FIRMY-wraz ze mną , odeszło kilkanaścioro moich znajomych -powód ten sam co mój.

paradox
@ada 19.04.2011 19:26

Oo widzę, że nie tylko ja miałam takie problemy z tą firmą :/

Zostaw opinię o Wellton Account and Finance Consulting Sp. z o.o. - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wellton Account and Finance Consulting Sp. z o.o.