Wizet

Łęczyca

Opinie o Wizet

lowik

Michał, do biura akurat nikogo nie poszukuja, ale jest ogłoszenie na mechanika samochodów ciężarowych. Ogłoszenie jednak to tylko jedno zdanie, jedynie napisali, że jest umowa o prace i zostawili kontakt do siebie, nie wiadomo czego wymagają. Pozdrawiam.

Michał

A jak praca w biurze ? ktoś może się wypowiedzieć? Logistycy?

były pracownik

W firmie Wizet kierowca nie jest zarejestrowany u nich tylko w lizingu pracy w sieradzu i gdy kierowca sprawia problemy natychmiast jest zwalniany. Firma ta to porażka płaca naliczana z kilometry a przy nie osiągnięciu 10000km wyplacą po niższej stawce.

SAME superlatywy dla firmy.Najlepsza w ��czycy.

Zostaw opinię o Wizet - Łęczyca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wizet