Salon Urody DEA Atelier

Opinie o Salon Urody DEA Atelier

Pattie

Nie polecam !!!!!!!!!!!! Zero profesjonalizmu , zero ! Wybrałam się tam na dekoloryzację włosów plus farba, efekt był fatalny :(! " Pani" , która wykonywała cały zabieg , robiła wszystko na szybko , rozjaśniacz na prawie czarnych włosach był trzymany max 20 min , farba też coś koło tego , do tego zwykłe machanie pędzlem po włosach " na łatwiznę " zero przyłożenia , zero serca do pracy .. Mogę dodać ,że włosy miałam strzyżone na sucho co mnie od razu zgorszyło , no ale cóż nie mogłam już przerwać;( Do tego moi drodzy a taką "Przyjemność" zapłaciłam .. Uwaga-325 zł , śmiech. Odradzam szczerze!!!!!!!

Zostaw opinię o Salon Urody DEA Atelier - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Urody DEA Atelier