EPP Sp. z o.o.

Łęg

Opinie o EPP Sp. z o.o.

Ten zakład to istny burdel, cała jakośc jest tempa jak but, a dziewczyny z jakości to porażka, zwykłe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z zawodówka a panoszy się, kierownicy liża [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] simonowi a pracownicy na tym cierpia bo na nich sie wyżywają, biora dobrą kase a ludzi namawiaja żeby szli za darmo pracować w soboty i jeszcze namawiaja na niedziele, mozna zapomnieć o paczce na świeta, czy kasie, szkoda słow do tego zakładu karnego.

Zostaw opinię o EPP Sp. z o.o. - Łęg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EPP Sp. z o.o.