polmont

Polmont

Opinie o polmont

Anonimowy

Nigdy więcej! Porażka i tragedia to mało powiedziane, człowiek chce uczciwie zarobić i wypełnia sumiennie swoje obowiązki po czym okazuje się wynagrodzenia nie będzie. Nie miałem pojęcia, że Pan Czarek będzie wypierał się każdego swojego słowa. Pierwszy raz spotykałem się z sytuacją, że trzeba kłócić się z pracodawcą o każdą WŁASNORĘCZNIE ZAROBIONĄ ZŁOTÓWKĘ!!! Później jest tylko gorzej brak kontaktu z pracodawcą, wyzwiska z jego strony i masa kłamstw. ODRADZAM KAŻDEMU!!! WYZYSK I OSZUSTWO!!!

Sieke Feke Meke

Jesli ktos ma zamiar pracowac w tej firmie to ODRADZAM bo to jedna wielka sciema i pic na wode fotomontarz zeby czekac za pieniedzmi nie wiadomo ile i na koncu ich w ogole nie dostac . JESLI CHCECIE ZOSTAC NA LODZIE I BEZ DACHU NAD GLOWA A TAKZE ZNIEWAZANI ZAPRASZAM SERDECZNIE DO PRACY U P CZARKA

Anonim

Ta firma to jedna wielka sciema pan Czarek obiecuje na początku złote góry a potem mówi ze nic takiego nie miało miejsca. Jest nie osiaglny wszystko ma gdzieś także swoich pracownikow. Na umowie jest napisana dieta której nie ma. Tak samo jest niby nocleg opłacony a potem sie okazuje ze nie jest. Na miejscu trzeba sobie radzić samemu. Jak nie zna sie języka to zostaje sie na lodzie. A jeśli chodzi o wypłaty to nie wypłaca ich w terminie tylko kilka tygodni później i to na raty jeszcze. nie wyplaca wszystkich pieniędzy którch zarobiłeś. Wyzywa swoich pracownikow przy okazji im grożąc. UMOWY SĄ OSZUSTWEM PONIEWAZ KIEROWNICTWO SIE DO NICH NIE STOSUJE !! NAJGORSZA FIRMA W JAKIEJ PRACOWAŁEM. UWAŻAJCIE NA TEGO OSZUSTA !

Słowa kojarzące się z polmont (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w polmont: Najbardziej nie podobało mi się w polmont:wszystko

Wiktor
@anonim 26.03.2009 10:11

Firma zarejestrowana od 2012 a pytanie zadane w 2009? O co kaman?

Zostaw opinię o polmont - Polmont

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polmont