mediaexpert

Gubin

Opinie o mediaexpert

oal

to co podoba mi się w tej firmie to właśnie to, ze dają precyzyjne oferty pracy jak np. Asystent w dziale Gospodarki Magazynowej i Dokumentacji i wiaodmo czego się spodziewać.

były pracownik

[usunięte przez moderatora] . Pracownik to dojna krowa która nieposłuszna nie dostanie jeść. Taka prawda ucinają premie jak nie wyrobisz kosmicznego planu! [usunięte przez moderatora] Tylko proszę się nie śmiać z kierownika. NIE POLECAM!!!

Bardzo miła odsługa, jeśli chodzi o ceny, to wcale nie wygurowane, jesli się prosi o sprowadzenie towaru: troche sie czeka, ale warto, bo sprzet zawsze dociera.POLECAM

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o mediaexpert - Gubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mediaexpert