DRIFT - Nauka Jazdy

Bielsko-Biała

Opinie o DRIFT - Nauka Jazdy

jasiek

jak na szkołę nauki jazdy, to mają sporo "pakietów" co ich wyróżnia na tle innych szkółek

marta

POLECAM SZKOŁĘ BARTKA. UMIE UCZYĆ I ROBI TO SKUTECZNIE.

Zniesmaczony

[usunięte przez moderatora] nie umie uczyc a ma o sobie wysokie mniemanie!!! NIkt nie lubi z nim jezdzic auto tylko jedno i ciagła zmiana instruktorów bo nikt nie chce z nim pracowac!!! żenada

tako

Każdemu odradzam naukę jazdy u pana Bartka.Auto w tej szkole jest tylko jedno więc przeciętny czas trwania kursu to jakieś cztery miesiące.Jazda z panem Bartkiem jest koszmarna mało kto chce z nim jeździć.Popołudniami jest inny instruktor jazdy pan Michał i gdyby nie on z pewnością nie zdałabym prawa jazdy.

Zostaw opinię o DRIFT - Nauka Jazdy - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DRIFT - Nauka Jazdy