szarkowicz meble

Tarnów

Opinie o szarkowicz meble

gęba

fajna promocja, szkoda, że wtedy tu nie zajrzałem :) ciekawe jak z poszukiwaniami pracowników u nich teraz

Trudno przychylic mi sie do pozytywnej opini o wlascicielu, mialem zaszczyt przeprowadzic z nim rozmowe telefoniczna, gburny i niekulturalny. Nie potrafil udzielic zadnej informacji o zlozonym przeze mnie zamowieniu, kazal zadzwonic za 20min, kiedy po 20min znow nie znal odpowiedzi na moje pytanie dodal: juz czeka pan 3 miesiace u mnie na wersalke poczeka pan jeszcze nastepne 20 minut chcac bym zadzwonil za nastepne 20 minut

Praca w porządku , kasa też mówie z perspektywy byłego pracownika nie wiem jak jest teraz ale z pewnościa znając wlasciciela nadal pracownik jest najwazniejszy .

Zostaw opinię o szarkowicz meble - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie szarkowicz meble