Opinie o P.P.H.U. SOMKOL s.c. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.P.H.U. SOMKOL s.c.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.P.H.U. SOMKOL s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. SOMKOL s.c. w Jaworzno

Bartek

Szukałem ofert pracy na stronie internetowej SAMKOLu, ale akurat strona jest w budowie. Nie wiem, czy nastawiać się tutaj na jakieś rekrutacje? Słyszałem, że warunki są tu bardzo w porządku :)

j.j.

Ja tez kiedyś interesowałem się firmą SOMKOL i też pytałem znajomych tak jak (ogr)i wylądowałem w NIRO-TECH zapraszam kolega po fachu.

ogr

Dziękuje za odpowiedz trochę popytałem w kręgu z tego co się dowiedziałem to dziękuje nic więcej nie pisze szkoda mojego cennego czasu.

ogr

Szukam pracy jako spawacz tig brałem Somkol pod uwagę napiszcie coś o zarobkach i jaka atmosfera

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w P.P.H.U. SOMKOL s.c. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
jacek

@Daro, czy ja wiem, jakoś specjalnie oni Somkol'a nie polecają, pisali o branży. Zgodze się jednak, że to forum dla pracowników, zwłaszcza, że sam teraz szukam pracy i myslałem, czy nie zaaplikować tutaj. Skoro jestes pracownikiem, to możesz mi napisać jak tutaj się obecnie pracuje? W sensie czy warunki są ok. Pozdrawiam.

Daro
@jacek

Czy pozytywne pisanie o branży nie jest w tym przypadku kryptoreklamą? (bo wtedy popierali by "zaprzyjaźnione" firmy np. Niro-Tech). Nie jestem już pracownikiem tej firmy i nie wrócę tam za żadne pieniądze!

Spawacz

Witam wszystkich . Jak wygląda praca na stanowisku spawacza ? Na jakie pieniądze można liczyć ? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Miecio

zauważ "Daro", że usunięto tylko obraźliwe opinie o pracownikach, bo to nie ma nic wspólnego z opinią o firmie... ta strona jest poświęcona firmie a nie jej pracownikom, to że ktoś kogoś nie lubi i próbuje w negatywny sposób go przedstawić nie ma nic wspólnego z opinia o firmie. Ludzie są różni a firma o której tu mowa czyli SOMKOL działa dobrze, produkuje dla największych w tym kraju, więc to się liczy, a nie jacyś sfrustrowani byli pracownicy którzy o 2 w nocy nie mają co robić więc aby "polepszyć" sobie humor lubią obrabiać innym tyłek w wulgarny sposób...

daro

i znowu zniknęło kilka ostatnich nieprzychylnych firmie postów. Nieładnie... Więc jaki sens ma pisanie jakichkolwiek opini, skoro można kształtować wizerunek firmy usuwając te negatywne?

kierownik autobusu

Bo przychodzą takie nieuki i od wejścia chcą minimum 3 tysiaki zarabiać a chęci do pracy i umiejętności zero

ZDUMIONY

Masz racje,uciekać póki czas,heh

ZDUMIONY

Szkoda słów,nie polecam.Już tam nie pracuje na moje szczęście(usunięte przez administratora)Jak by nie to,to spokojnie bym tam pracował ale zawsze problemy z wypłatą i kasą za nadgodziny bo nigdy się niezgadzało

Cycu

A dlaczego jesteś taka pewna,że zadzwonią właśnie do Ciebie?

key

Szkoda czasu na te firme...wolalbym pracowac w biedronce w ochronie niz tam sie fatygowac 4-5 normalnych ludzi reszta szkoda gadac...(usunięte przez administratora)

master
@key

Key a kto tam normalny,że uzbierało Ci się aż 5 osób ?

witek

popieram wcześniejszy wpis, prezesi mają własne sprawy, a nie zajmowanie się takimi forami internetowymi, jeżeli już chcą wiedzieć co się o nich pisze w mediach, w internecie to zatrudniają do tego firmy marketingowe, a nie sami robią cokolwiek. I fakt, że moderatorzy usuną jak wpis zawiera np. wulgaryzmy - polecam regulamin.

daro

proszę mi wyjaśnić, dlaczego zniknął mój post z wiosny tego roku, w którym przypuszczałem że pozytywy o firmie pisze sam Pan Prezes?

gosc

co za bzdury ...profesjonalizm w garażu ..no nie wiem czy profesjonalne firmy pracuja w takich miejscach i warunkach...

Miecio

Powiem ci "rozczarowany" , że chyba musiałeś dawno tam pracować albo słaby byłeś bo ja mam dość świeże informacje i ok pisało mi na umowie 40h ale miałem stawkę 3100 brutto a jak były nadgodziny to też dostałem, musiałem odejść ze względów rodzinnych ale podkreślam że było wszystko dobrze i nic nie oszukiwał, a ty GIBON zobacz sobie ich zdjęcia bo tam wszystko widać, serio pracują z najlepszymi sam byłem parę razy w Sokołowie - pełen profesjonalizm - poza tym mają loga firm na stronie a to znaczy że się ci klienci zgodzili na to wiec to tez dowód. O każdej firmie są dobre i złe opinie bo konkurencja nie śpi i nie wiadomo kto pisze ... moje zdanie jest takie że źli nie są

TOPOREK

PRACA MIAŁA BYĆ OD 6-14.A TU CIĄGŁE NADGODZINY LUB WYJAZDY,KASA TEŻ SŁABA.SZKODA CZASU

@TOPOREK

Stary przecież nadgodziny i wyjazd = większa kasa ... ktoś tu nie miał matematyki w podstawówce ^^ poza tym jak idziesz na rozmowę to się pytasz czy są wyjazdy i ile płacą za nadgodziny albo jak dostajesz umowę to ją czytasz i jak coś nie pasuje to nie podpisujesz... proste... co do wypłat tak samo, wszystko jest w umowie o pracę i pracownik ma prawo dać wypowiedzenie jeśli wypłata nie jest przekazana na konto w terminie... nie kumam was ludzie ... nie chce się wam nawet umów czytać tylko potem każdy narzeka jak to mu ciężko, ruszyć mózgiem troszkę bo to nie boli !

Rozczarowany
@Miecio

Miecio to chyba nie miałeś do czynienia z wyżej opisywaną firmą. Na umowie pięknie wpisana podstawa najniższa krajowa i 40h pracy tygodniowo a reszta na gębę. A jak masz na gębę to wiadomo,że prezes zawsze Cię okantuje. Stawka za nadgodziny jest różna w zależności od humoru prezesa. A że 10. prezes ma zawsze zły humor to wiadomo jak jest z kasą. Druga sprawa to ekstra kasa za jakieś duże czy szybkie roboty nigdy nie wypłaca tyle, ile obiecywał na początku. Zawsze coś oszuka. No ale wiadomo utrzymanie VW-ów kosztuje. Żenada

martin

Pracowałem tam miesiać szkoda czasu zarobki sa marne(usunięte przez administratora)

kasa jest na czas, a zarobki uzależnione są od ilości pracy plus dodatkowe bonusy za wykazywanie się w pracy

ja tam pracuję i jestem zadowolony,kasa jest na czas nie trzeba czekać nie wiadomo ile, robota wiadomo trzeba zrobić,nie ma problemu gdy muszę wyjść szybciej coś załatwić, a pan trojan jest znany tylko szkoda że ze strony. ja i inni pracownicy mogą to potwierdzic, jak ktoś chce poznać prawdziwą opinie to zapraszam

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. SOMKOL s.c. - Jaworzno

• Jak się pracuje w P.P.H.U. SOMKOL s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. SOMKOL s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. SOMKOL s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H.U. SOMKOL s.c.

P.P.H.U. SOMKOL s.c.