Opinie o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Getin Noble Bank S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

pola

Ja dopiero zaczynam w getinie i jestem po szkoleniach. Mam nadzieję że zagdzeję tu miejsce bo całkiem mi się podobało to czego się tam uczyłam.

pola

Lizzy

W kazdej pracy sa plusy i minusy, tak i tutaj. Jednak wlasnie te plusy tu dominuja i dzieki temu dobrze mi sie tu pracuje . Kasa mnie zadowala, atmosfera jest spoko, warunki z umowy sie zgadzaja. Mnie bardzo cieszy, ze pracuje we wlasnej branzy, bo o to trudno w tych czasach.

Edyta

@przemo dla forumowiczów szukających pracy w Getin Bank każda opinia jest bardzo ważna - również Twoja. Jeżeli możesz to napisz nam, jak prezentują się Twoje wrażenia z pracy w tej firmie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Getin Noble Bank S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
mizo

Dobra praca. Nie są to wczasy, ale jak się uczciwie pracuje, to jest git

khaleesi89

ja niedawno zaczelam tu prace i powiem Wam, ze jestem zadowolona. pierwsze dni byly wyczerpujace, bo wiadomo - nowe miejsce, nowe obowiazki, ale przelozna mnie we wszystko wprowadzila, a wspolpracownicy milo przyjeli. :-)

foka

Praca pełna wyzwań, ale ciekawa i płatna spoko. Mi się dobrze pracuje, ale jak ktoś jest leniem w pracy, to nie polecam ;)

warg

Ja jestem zadowolony. Przyjemnie się pracuje

O, na szczęście moja przygoda trwała 6 miesiecy. Szkolenie nabite do granic mozliwosci a ma sie nijak do rzeczywistej pracy. Praca po 10-11h, kierownik nie przygotowany do tej roli - to jakiś poganiacz i znecacz - podczas obsługi klientów wypisuje na komunikatorze "ile sprzedasz kont, ile kredytu, staraj się bardziej, ile masz numerów do klientów, kiedy obdzwonisz" , a kolejka stale na 10 osób. Nawet nie ma kiedy zjeść i się załatwić. Prace utrudniaja niewydolne systemy co wydluza obsluge. Premie niby wielkie- krążą sluchy ale zasady nie jasne, nie wiadomo czy plan wyrobiony. Zero wsparcia tylko ciągłe naciski na mystery shoppera - a jak Cię testują z innych oddziałów to potem analiza polega na wytykaniu błędów. Zero konstruktywnej oceny, bardziej skupianie się na tym że nie zaproponowałes wody w odpowiedni sposób. I nie w każdym banku tak jest bo pracowałem rok w innym banku - bez porównania. Była tam swietna kadra zarządzająca, menadżerowie byli wsparciem no i przede wszystkim SZACUNEK do drugiego człowieka. I to w całej tej organizacji...

lana
@Marcin

nie wiem gdzie tak się w getinie pracuje długo, ale ja pracuję normalnie ;) oprócz pracy mam też życie, rodzinę itd. u nas kadra też ok, bez problemu się dogadujemy, z kasą nie ma problemu. ogólnie jestem zadowolona.

Jaaaa

Czy hr dają odpowiedz czy kogoś przyjmą czy nie? Czekam tydz na odpowiedz i chyba z grzecznosci by wypadało chociaż maila napisać. ...

cherry

Hej, dziś mnie tam przyjęli na stanowisko negocjatora telefonicznego w sky towerze we Wrocławiu - czy ktoś tam pracuje i może się wypowiedzieć, czy jest tak źle jak tu czytam z komentarzy?

nina
@cherry

Jak czytam to wydaje mi się że za karę getin tyle ludzi trzyma i ze wszyscy pracują za darmo... śmiech!

Nikodem

Nie polecam pracy w Getin Banku. Pracowników traktuje się jak w zakładzie karnym. Nie wystarczy badanie mystery shoppera i ciągle nauki w tym temacie.. Regionalni jeżdżą po placiwkach, słuchają rozmów. Ciągła kyla w żołądku, zastraszanie, ponizanie. To praca nie na dzisiejsze czasy. Oceny roczne całkowicie niesprawiedliwe tylki dotyczą poziomu sprzedaży a przecież w formularzu sa inne zagadnienia.. Niewolnictwo XXI wieku za marne pieniądze. Dlatego ludzie masowo odchodzą. Nikt normalny z własną godnością nie będzie tam pracować.

monika

normalna praca, jasne,że czasem jest ciężko, bo się nie chce gadać z ludźmi, czy są jakieś problemy z klientem. ale poza tym jest tak jak w innych miejscach- spoko ludzie i przełożeni,a pieniądze też całkiem dobre. gdyby mi nie pasowało to bym nie pracowała, proste.

karina

Praca w sektorze bankowym we wszystkich bankach jest porównywalna; obsługa w okienku, telefony by zdobyć klienta lub namówić go na jakąś ofertę itp; przeszłam w Getinie dośc długą drogę by teraz być szefową i wiem jak to jest ale było warto.

jaśka

dla mnie getin jest dobrym pracodawcą. wypłaty bez poślizgu, godziny pracy takie jak ustalone, nowi pracownicy są szkoleni i nie ma wrzucania na głęboką wodę, zawsze można liczyć na pomoc reszty zespołu, atmosfera w porządku. tyle starczy,żeby praca była ok.

Kamil

Czy jest wolny jeszcze wakat na testera wroclaw gwiaździsta? Byłem na rozmowie mieli się odezwać i cisza. Nawet maila nie napisali ze dziękują za udział...

Ann
@Kamil

Też byłam w zeszłym tyg na rozmowie - mieli dac znac do 15 czy tak czy nie - jak widac zlekceważyli to - co sugeruje, że raczej nie są słowni. Sama rozmowa nie zrobiła na mnie szczególnie dobrego wrażenia - raczej szukali kogoś sami nie wiedząc czego oczekują. Za to widziałam, że to samo ogłoszeni o pracę zostało ponowione - mówi to za siebie.

Mixer
@Kamil

Jak wygladal test na testera >?

etna

nie wiem skąd tyle niechęci, jak było tak źle to jak się udało tyle czasu pracować? mi praca w tym banku pasuje, wszystko jest zgodnie z umową, normalne godziny pracy, pieniądze dobre i na czas, nie mam na co narzekać tak naprawdę. wiadomo,że nie każde miejsce pracy jest dla nas, dlatego trzeba wybierać takie które nam odpowiada ;) to mogę polecić.

Anym
@etna

Widocznie masz ciepły stolek na zapleczu..

pula
@etna

Prawda jest taka, ze jak się chce uderzyć to kij się zawsze znajdzie, bo nie ma miejsc idealnych ale ja na pracę w getinie też nie narzekam, dlatego innej jak na razie nie szuam.

Zetzet

Łącznie z rozmową telefoniczną miałam w tym banku 5 rozmów kwalifikacyjnych!!! Po ostatniej czekałam tydzień na odpowiedź. Przyjęli mnie ale ja już zdążyłam znaleźć pracę w innym banku. Łącznie to trwało miesiąc. Na żadnej z tych rozmow nie chcieli nic powiedzieć o zarobkach (w tym drugim banku powidzieli to juz na pierwszej rozmowie). Pytań było pełno, ale mniejsza z tym, za kazdym razem pytali o to samo, juz na prawdę miałam tego dosyć. Jeśli ktos ma duzo czasu i nie musi miec pracy od zaraz, może sobie pochodzic 'pogadać' na tych rozmowach.

wa

Miałam tę (nie) przyjemność pracować w gnb przez długich 7 lat i powiem szczerze nie życzę nikomu takiej pracy, po 11-12h, moje dziecko znało mnie tylko ze zdjęcia, wiecznie stres (usunięte przez administratora) za to za tamto,kłopot z urlopem, jak L4 to obelgi od szefa, powiem tak zwolnili mnie i to było najlepsze co mogło mi sie przydarzyć.mam nowa pracę i teraz wiem,że żyję ...poza tym bankiem jest inny lepszy świat.....( katow..)

aga
@wa

Ja nie rozumiem. Przecież w pracy nikt nikogo nie trzyma na siłę. Zawsze mogłeś się wcześniej zwolnić! Kompletnie nie czaję takiego podejścia. Ja tam w getinie pracuję 3 lata i nie zamierzam szukać niczego innego.

agnieszka

Nikt nikogo nie zmusza do pracy w firmie, której nie lubi już na progu. Roszczeniowosc i pretensje. Co się z wami ludzie porobiło. Więcej chęci i ochoty poproszę, mnie tu dobrze.

Opinia
@agnieszka

Popracuj tam trochę jak parob to zmienisz zdanie mądralinska pani..

przemo
@agnieszka

Jak to co? To typowe polskie podejście.... niestety narzekanie chyba mamy w genach a z tego o widzę jeżlei ktoś chce coś pozytywnego o getinie napisać to zaraz jest na niego najazd...

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Getin Noble Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Noble Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getin Noble Bank S.A.?

Getin Noble Bank S.A.