Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Wodociągów

Katowice

Opinie o Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Wodociągów

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako . zadawalające dle określonych osób Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo zróżnicowana. Mozna ocenić ją zarówno pozytywnie jak i negatywnie ze wskazaniem na to drugą opcję... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? ok 2500 brutto Najbardziej podobało mi się w Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Wodociągów: stabilność zawodowa i finansowa, opieka socjalna Najbardziej nie podobało mi się w Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Wodociągów: atmosfera, ograniczony zakres czynności

Zostaw opinię o Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Wodociągów - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Wodociągów