ABSYDA

Bydgoszcz

Opinie o ABSYDA

bydgoszczanin

niestety projekty przygotowywane przez pracownie Absyda maja błędy, nie spełniają przepisow itd. nie polecam. proponuje wszystkim poszukujacym dobrego projektanta aby prosili potencjalnych "projektantów" o okazanie uprawnien zawodowych lub odpowiednich zaswiadczen z izby. bardzo duzo ludzi , szczegolnie mlodych podaje sie za architektów pomimo iz nie posiadaja odpowiedniego wykształcenia, doswiadczenia i uprawnien. pozniej niestety projekty przygotowane przez takie osoby musza byc pozniej korygowane i poprawianie, a to niestety pozniej znacznie zwieksza koszty inwestycji. dlatego nie warto oszczedzac na etapie wyboru biura projektów. pozdrawiam

Zostaw opinię o ABSYDA - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABSYDA