Elektromontaz Wrocław S.A

Wrocław

Opinie o Elektromontaz Wrocław S.A

hej hej hello

z tego co wiem firma wyplacalna jezdza po polsce. Nas czyli mnie i jakies 30 osob zrobili w balona na budowie w krakowie UJ razem z z pewna firma. Po fikcyjnym upadku pod firmy elektro montaz zaproponowal bohatersko doswiadczonym pracownikom 8zl/brutto nastepnie okazalo sie ze firma byla rodzinnie powiazana elektromontaz > e servis afera byla uczciwie rozpetana bo nawet lektor wiedzial o 30 osobach które nie dostały wynagrodzen za okres 1.5 miesiaca (ok. 3 tys)

Zostaw opinię o Elektromontaz Wrocław S.A - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektromontaz Wrocław S.A