WERDUO Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie

Opinie o WERDUO Sp. z o.o.

Adam

@Kej czy ja wiem, czy tak mało. Konkurencja zawsze by się znalazła, ale jeśli firma sobie dobrze radzi, to nie musi się jej po prostu bać. W dzisiejszych czasach nikt nie może powiedzieć sobie, że konkurencji nie ma. Pytanie - kiedy pojawią się tutaj jakieś rekrutacje?

miki

może po prostu nikt nie pisze bo po prostu nikt już nie pracuje.. ja na stronie znalazłem informacje, że firma jest w likwidacji więc samo przez się.. chyba że to jakieś błędne informacje to może ktoś z aktywnych zdementuje ale tak wynika wpisu firmy do KRS i innych informacji w sieci, więc chyba nie wyślesz cv..

ewos

wpisów aktualnych brak więc wnioskuję że pracuje się tam dobrze, bo zazwyczaj wypisują tu osoby które mają negatywne zdanie o pracodawcach i w takim razie ze spokojem wyślę dziś dokumenty aplikacyjne, ale gdyby znalazł się ktoś kto napisze o wynagrodzeniu to juz całkiem bedę happy :-) :-) :-) :-)

kolo

Umów się kolego na rozmowę w sprawie pracy i opisz co było to Ci zrobię korektę :)

Wpisy na temat firmy Werduo nie zawierały żadnych wulgaryzmów, ani obraźliwych zwrotów, a były jedynie opiniami wierzycieli mającymi z kierownictwem firmy do czynienia, więc podtrzymuję radę- szukaj gdzie indziej, wybór oczywiście należy do Ciebie :)

kierowca

Jak Ci kolego napiszemy prawdę o pracy w WERDUO to zaraz zostanie usunięty wpis. Ale napiszę Ci tylko chcesz mieć płacę za pracę to szukaj gdzie indziej.

\\\"figurant\\\" :)

Gdyby treści zawarte w poprzednich wpisach były prawdziwe to nikt by ich nie usunął. Poza tym proszę nie mylić pojęć i nie wygłaszać nieprawdziwych opinii na temat Werduo. Spółka nie ma potrzeby ukrywania się przed wierzycielami bo nie ma długów a osoba o której Pan pisze nie jest jej udziałowcem.

kiero

Jest nowa oferta pracy dla kierowców, ( usunięte przez administratora )

Nie tylko Ty ich szukasz :(

Zostaw opinię o WERDUO Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WERDUO Sp. z o.o.