Agencja Reklamowa VERT

Piekary Śląskie

Opinie o Agencja Reklamowa VERT

Łukasz

Pracowałem w tej agencji ładnych parę lat jako programista i mogę ją polecić jako świetne miejsce pracy: ciekawe projekty (brak nudy), miła atmosfera, szef wie czego chce (i zna się na rzeczy, więc zawsze można liczyć na jego pomoc), zgrany zespół, możliwość stosowania własnych pomysłów, możliwość samodoskonalenia, wypłata zawsze w terminie

Adam

Pracowałem 4 miesiące. Nie płaci za nic. Wykorzystuje ludzi. Jak zaptasz o kasę to ma ale jutro ci da albo za tydzień spokojnie. Mineły 4 miesiące na takich tłumaczeniach bo albo musiał coś kupić, albo zachorowała babcia. Odszedłem i nie polecam.

VERT
@Adam 26.05.2015, 12:21

Witaj Adamie, Żaden pracownik o tym imieniu nigdy nie pracował w naszym zespole. Bezsensowna bzdura wyssana z palca. Zapraszam na spotkanie każdego kto chciałby na ten temat porozmawiać.

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa VERT - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa VERT