.A Brauner s.c.

Chorzów

Opinie o .A Brauner s.c.

Paweł

Bardzo dobra firma, wszystko jak powinno być, atmosfera pracy bardzo dobra, warunki pracy bardzo dobre.

Pracowników w tej firmie jest podobno sporo, może ktoś z Was chciałby pomóc i napisać kilka słów o firmie .A Brauner s.c.? Czekamy na komentarze.

Ruda
@admin 28.07.2015 02:58

Pracowałam kilka lat. Wyprowadzka zmusiła do rezygnacji. Kultura w firmie zapewnia spokój psychiczny. Chetnie chodziłam do biura. Szefostwo (rodzeństwo) wspaniali ludzie zarówno zawodowo jak i prywatnie. A szacunek do pracowników mają na prawdę duży. Polecam

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o .A Brauner s.c. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie .A Brauner s.c.