Rudolph

Oxford

Opinie o Rudolph

roam

@skrzypas wydaje mi się, ze u nich faktycznie ejst możliwy rozwój, ale w duzej mierze tylko jeśli chodzi o starszych pracowników im dłuzej pracujesz tym masz wiekze szanse na szkolenie.

mrowka

[usunięte przez moderatora];zajmują sie dostarczaniem czesci do BMW Jeśli spróbujesz zmienić prace na BMW, agencja werbująca do BMW R4S poinformuje cie ze musisz mieć 3 miesiące przerwy i wtedy możesz spróbować; [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] Uwaga!!

skrzypas

Praca w Rudolph&Hellmann w Oxfordzie jest fantastycznym miejscem na początkowe rozwijanie skrzydeł kariery zawodowej za granicą. Oferują szereg kierunków od pracowników fizycznych po kierowców ciężarówek. Posiadają dobre zaplecze finansowe. W tej pracy trzeba być uczciwym i punktualnym ale dzięki temu jest się cenionym pracownikiem.

Zostaw opinię o Rudolph - Oxford

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rudolph