Mechanika Pojazdowa Artur Pietraszewski

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Mechanika Pojazdowa Artur Pietraszewski

DAG

odradzam gość który ma manie wyższości klientów traktuje jak ludzi z dolnej półki zmienia terminy oszukuje że coś robi a nawet do auta nie zajrzał gdy jedzie się z reklamacją potrafi wyzywać klienta od najgorszych grożąc pobiciem telefony urywa fachowość też podlega dyskusji sam widziałem jak z głównej drogi do warsztatu jechał na rozruszniku volwo bo po co pchać jak się rozrusznik przegrzał to klient zapłaci

niezadowolony klijent

Nie polecam tego warsztatu,radze omijać z daleka bak profesjonalizmu i kontaktu z właścicielem jak odbierze telefon to jest jakiś cud,po naprawie samochód jeżdzi gorzej niż przed

Marcin

Oszust i krętacza. Auto trzymał 2 tyg, i oddał z urwanymi szpilami silnika.

lalala

Nie polecam! Radzę unikać tego Pana (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Mechanika Pojazdowa Artur Pietraszewski - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mechanika Pojazdowa Artur Pietraszewski