Karolina Nowy wpis

W jaki sposób przebiega rekrutacja do Multifood, powiecie? Mam na myśli głównie to, z jakich etapów się składa i o co pytają.

togu Nowy wpis

Firma działa normalnie, na ich stronie jest formularz zgłoszeniowy do pracy

Pola Nowy wpis

Pracy jak za taką kasę zdecydowanie za dużo, kierownictwo wredne, traktujące pracowników w swojej firmie jak niewolników, a z wypłacaniem pieniędzy jest jeszcze gorzej : na wypłatę czekasz 2 miesiące a potem jeszcze się potrafi spóźniać i nikt nic nie wie- ODRADZAM

Kasia Nowy wpis

Również jako pracownik odradzam pracę w tej firmie. Firma kłoni się ku upadkowi- i bardzo dobrze. Tragiczna atmosfera, chory sposób zarządzania, brak wiedzy o kierowaniu zespołem swoich pracowników! Wynagrodzenie??? phhh... jakie wynagrodzenie?! o tych kilku złotych na godzinę nie ma co mówić! Ale za to obowiązków jak za całą armię! W lokalach brudno! Wydawka cała pływa w tłuszczu! Rotacja pracowników w takim tempie, że zanim zapamiętasz imię to już człowieka nie ma!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ania

Odradzam. Ja pracowałam w jednym z lokali do którego przychodziło bardzo dużo klientów. Pracy było dużo, menagerka cały czas chodziła za daną osobą i wymyślała zadania do zrobienia. Brakowało ludzi do pracy więc w 3 osoby robiliśmy za 5 osób, a płaca się nie zmieniała. O żadnych podwyżkach nie ma mowy, dramat. Za jedzenie trzeba płacić, ma się zniżkę 50%, ale np są klienci z kartą vip, którzy nie muszą płacić za jedzenie, a pracownikom się taka zniżka nie należy. Ogólnie za dużo pracy, za mało kasy.

olka

Serdecznie odradzam!!!! [usunięte przez moderatora] pracownika przez pracodawcę a z wypłacaniem kasy jest koszmar!!! Przerzucają odpowiedzialność z jednego na drugiego, nagle nikt nie wie kto się zajmuje wypłacaniem wynagrodzenia! W ogóle ich nie obchodzi, że człowiek ma tylko jedno źródło utrzymania, z którego musi wyżyć cała rodzina!

betikat

Szkoda że nie ma żadnej opini jak się pracuje w tej sieci ,bo otwierają nowe lokale w innych miastach i ważna by była taka informacja przed podjęciem decyzji o zmianie pracy:(

Zostaw merytoryczną opinię o Multifood STP sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Multifood STP sp. z o.o.