IF Polska Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o IF Polska Sp. z o.o.

Cienki

Cóż to wszystko co powyżej to już czas przeszły dokonany. Swoją drogą trzeba dużego artyzmu żeby położyć taką firmę. To niewątpliwa zasługa Złotoustego oraz zafascynowanego nim szefostwa. Głównie szefowej. Ale nie czepiajmy się jej to było ponad jej (znaczy się szefowej) skromne możliwości intelektualne. Dziwię się szefowi ale chyba znam odpowiedź. Pych kroczy przed upadkiem.

Firma na poziomie, zarobki na poziomie, dobry sprzęt do pracy. Jak na Lublin firma wybija się ponad przeciętną. Pracownicy są doceniani, reguły są jasne, wymagania wysokie.

Zostaw opinię o IF Polska Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IF Polska Sp. z o.o.