Sizeer
2 28 26 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Basia Nowy wpis

Klienci to nie powinni pisać swoich opinii na tym forum gdyż tu powinny znaleźć się tylko opinie pracowników o pracy!!

Bolo

A może brak ambicji jest przyczyną słabych wyników i w konsekwencji słabych zarobków?

TakNie1

Majka Nowy wpis
@Bolo

Klienci często wracają zwracać zakupione buty mówiąc wprost, że "znaleźli taniej". Nie ma, co oszukiwać, sizeer na tle footlockera np. wypada cienko i w kwestii asortymentu i cen, ciężko w takim przypadku obarczać winą doradców.

Tak3Nie

Tak. Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@Bolo

Żenujące.

TakNie1

haras

Najniższa krajowa, baaaaardzo uboga premia od sprzedaży, bo przy tej ilości konkurencyjnych sklepów ciężko wyrobić plan. Po 12 godzin na nogach, brak zniżek pracowniczych (oprócz kuponu -40%, który dostaje się co kilka miesięcy), jedyny plus to umowa o pracę...i tyle w sumie. Zajęcie chwilowe, dla ludzi pozbawionych ambicji.

Tak4Nie
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Sizeer? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Tak8Nie
Erwin

Interesuje mnie praca w firmie Sizeer. Sadziłem, że na forum poczytam coś co napiszą pracownicy, jak się pracuje?

Tak33Nie1

Paulina

Czy Sizeer zapewnia swoim pracownikom szkolenia? Jak to wygląda w praktyce?

Tak39Nie
pawelec

Hej, pracuje w Sizeer od 2 lat. Powiedzcie mi, dalczego oni nas obciążają podatkiem VAT? Gdzie to jest zapisane? Przecież do faktury błędnie wystawionej można zrobić korektę.. Czy ktoś ma jakiś aneks podpisany, czy tylko ja tego nie rozumiem?

Tak18Nie

helios

to fakt, takie sieci są dobre dla młodych, studentów, którzy potrzebują mieć czas na szkołę i inne głupoty :)

dizi

Praca w tym sklepie to chyba idealna opcja dla studentów albo dla ludzi którzy po prsotu nie sąjeszcze przygotowani do pracy do jakiegośbiura i w ogóle nie czują klimatu biurowego. Wiem, bo sam jestem takim kimś wole pracować z ludźmi jako sprzedawca a nie jako korposzczurek. Tylko się zastanawiam czy jest szansa na podwyżki w nowym roku, jak myślicie ?

ooole

i nagle wszystko stanęło w miejscu :)

reezis

Gbur zawsze będzie gburem:) tego się nie zmieni. Jeśli chodzi o nowych regionalnych to szkoda,(usunięte przez administratora), które przeczytały jedną książkę o coachingu/mentoringu i teraz im się wydaję, że wiedzą wszystko. No ale co się dziwić, firma takich ludzi potrzebuje bo nimi najłatwiej sterować:) Oby nie skończyło się to dla chłopaków jak historia z Tytanikiem;) A co myślicie o nowym systemie wynagradzania? to jest chyba ciekawszy temat:)

Zoro

z tego co widać po pierwszych miesiącach to typowy gbur, zamknięty na ludzi

Zoro

z tego co widać po pierwszych miesiącach to typowy gbur, zamknięty na wszystkich

observer

ale firma wtopiła z nowym regionalnym - kto tą osobę wsadził na to stanowisko?

Tak2Nie

qbek

Przepracowałem w Sizeerze kilka miesięcy i byłem zadowolony, studiowałem dziennie na ostatnim roku studiów i jakoś udawało się powiązać to z pracą. Trochę chęci i można zarobić pod 2tyś a dla bardziej ambitnych ścieżka rozwoju. Gdybym nie znalazł pracy w zawodzie może nie rozstawał bym się z nimi tak szybko.

kropka

Praca w tym sklepie to najgorsza oferta z jaką się spotkałam. Zarabia się marne grosze, a z byle powodu pracownicy pozbawiani sa premii. Warunki pracy są beznadziejne. Ciągłe braki w towarze i oczekiwanie cudów od pracowników co do osiągnięcia planu miesięcznego. Regionalna/y nic nie robi tylko beszta i zabiera premię. O wynagrodzeniu lepiej nie wspominać - ludzie pracujący na 1/2 etatu zarabiają więcej. Kierownicy na sklepie nie znają kodeksu pracy i pracownicy muszą ponosić tego konsekwencje. Nikomu nie polecam i wręcz ostrzegam - beznadzieja.

anonimoffa

Ludzie co wy się tak mażecie, pracuję w sizeerze i jest podobnie jak w innych firmach, ale nie jest źle. Idźcie sobie do House`a, Reserved czy Croopa to zobaczycie co to jest wyzysk dopiero jak dostaniecie 1/2 etatu z nadgodzinami albo UZ za psie grosze i cały dzień będziecie się topić w ciuchach i ich układaniu. Tutaj przynajmniej wiem że mogę nieźle zarobić jeśli zrobimy plan, albo mam ładną prowizję, coś za coś. Jak się nie chce sprzedawać to się nie zarobi to logiczne.

Asystent

Moze nie w pelni z pierwsza opinia sie zgadzam ale nie gadajcie ze jest kolorowo. Z was wszystkich pracuje najdluzej i moge powiedziec ze kiedys za starego systemu placowego bylo lepiej ale tego nie pamietacie bo Was nie bylo. Dziewczyno co mowisz ze da sie wyciagnac 1700 - owszem sprzedawca tyle wyciagnie tyle ale pod warunkiem ze ma wysokie obroty i plan jest wyrobione a przypominam ze jest przy wyrabianym planie brane pod uwage cos takiego jak kategorie B-K-A. Asystent [usunięte przez moderatora] całą najgorszą robotę i nie jest wynagradzany tak do konca jak powinien, a sprzedawcy tak nie narzekaja bo maja najmniej do roboty a roznica miedzy wyplatami nie jest porazajaca. Powracajac do planu...z tego co wiem Wroclaw nie wyrabia go zbyt czesto podobnie jak inne regiony wiec Twoja pensja jest w granicach 1300 - 1550 max wiec nie wciskaj kitu :) Ludzie szukaja pracy ale ciezko znalezc lepiej platna na podobnych zasadach bo? Bo ludzie tam pracujacy trzymaja sie stolka bo cenia sobie taka firme, a firma wtedy nie poszukuje osob na stanowiska KIEROWNICZE proste.

biedronka

jak tak było źle to dlaczego pracowałeś tak długo? trzeba było szukać pracy gdzie indziej, a nie teraz klniesz i trujesz. Kasa nie jest zła. Pewnie w biedronce mają lepiej :)

pracownik2

Zgadzam się, jest spoko trzeba sprzedawać i czasem chodzić jak robot no ale która firma daje za darmo kasę?? a pracuję już 1,5 i nie szukam bo jest mi dobrze, kolesia, który niby był kierownikiem i opisuje jak to nie jest źle, wszyscy we Wrocławiu znają i wiedzą dlaczego już nie pracuje, także tylko czekać kiedy będzie narzekał na następnego pracodawcę, Pozdrawiam

TakNie

jest ok, pod warunkiem, że się nie obijasz, jak dobrze sprzedajesz to wypłata bardzo fajna, można wyciągnąć nawet 1500 czy 1700, jak nie umiesz sprzedawać i się obijasz to zarobisz 1300, ale cóż jak ktoś nie chce pracować to niech siedzi w domu. Atmosfera jest ok. Jak na razie pracuję ok roku i nie szukam niczego innego, dobrze mi.

kasia
@pracownik

i wg Ciebie 1500-1700zl to fajna kasa? Chyba, że jesteś studentem i zarabiasz na swoje wydatki,a resztę życia sponsorują rodzice....

Sizeerowiec

Jeśli ktoś z Was mysli o pracy w Sizeerze to niech szybko puknie się w głowe i szuka dalej pracy. Ja pracuje na stanowisku kierowniczym - zarabiam tyle co sprzedawcy w innych sklepach. Obowiazkow cała masa (ciagle nowe), zero motywacji i totalny brak szacunku przełozonych. Nikt nie napisal, ze pracownicy są non-stop monitorowani i za krzywe stanie ucina się im premie. Firma kombinuje kazdego miesiaca jak obnizyc płace i tak po ponad 2 latach zarabiam coraz mniej. Nie płacą kasy na czas, nie ma funduszu socjalnego (machlojka w central), zero bonow na swieta, znizki dla pracownikow takie jak dla klientow (smiech). Ciagly szantaz centrali, ze jak nie bedzie cos zrobione to po premii albo wylotka a zero wsparcia sprzedazy. Braki w towarze, fatalna logistyka i w dodatku nijaki marketing. Kierownik regionu to czlowiek bez wiedzy i z manią wyższosci. Sklepom kaze placic za swoje liczne bledy. Stres, stres i jeszcze raz stres. NIE POLECAM nikomu bo jest to najgorsza firma w jakiej pracowałem (9letni staz). Ja obecnie uciekam do innej firmy (moze bedzie lepiej).

Tak1Nie

Zostaw opinię o Sizeer - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie