Opinie o Sizeer (wątek archiwalny) w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sizeer (wątek archiwalny). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sizeer (wątek archiwalny) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sizeer (wątek archiwalny) w Polska

Jakie godziny pracy obowiązują w Sizeer?

me me Nowy wpis

di ustalenia z Kierownikem - bardzo elastycznie.

Czy w obrębie jednego działu w Sizeer są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Girl like me Nowy wpis

Tak - zarówno w Sklepach w obrębie zarówno strumienia jak i Firmy.

Edyta Nowy wpis

Czy sizzer działa także stacjonarnie ?

Basia

Klienci to nie powinni pisać swoich opinii na tym forum gdyż tu powinny znaleźć się tylko opinie pracowników o pracy!!

Firma Sizeer (wątek archiwalny) poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Bolo

A może brak ambicji jest przyczyną słabych wyników i w konsekwencji słabych zarobków?

Majka
@Bolo

Klienci często wracają zwracać zakupione buty mówiąc wprost, że "znaleźli taniej". Nie ma, co oszukiwać, sizeer na tle footlockera np. wypada cienko i w kwestii asortymentu i cen, ciężko w takim przypadku obarczać winą doradców.

Tak.
@Bolo

Żenujące.

haras

Najniższa krajowa, baaaaardzo uboga premia od sprzedaży, bo przy tej ilości konkurencyjnych sklepów ciężko wyrobić plan. Po 12 godzin na nogach, brak zniżek pracowniczych (oprócz kuponu -40%, który dostaje się co kilka miesięcy), jedyny plus to umowa o pracę...i tyle w sumie. Zajęcie chwilowe, dla ludzi pozbawionych ambicji.

Erwin

Interesuje mnie praca w firmie Sizeer. Sadziłem, że na forum poczytam coś co napiszą pracownicy, jak się pracuje?

Paulina

Czy Sizeer zapewnia swoim pracownikom szkolenia? Jak to wygląda w praktyce?

pawelec

Hej, pracuje w Sizeer od 2 lat. Powiedzcie mi, dalczego oni nas obciążają podatkiem VAT? Gdzie to jest zapisane? Przecież do faktury błędnie wystawionej można zrobić korektę.. Czy ktoś ma jakiś aneks podpisany, czy tylko ja tego nie rozumiem?

helios

to fakt, takie sieci są dobre dla młodych, studentów, którzy potrzebują mieć czas na szkołę i inne głupoty :)

dizi

Praca w tym sklepie to chyba idealna opcja dla studentów albo dla ludzi którzy po prsotu nie sąjeszcze przygotowani do pracy do jakiegośbiura i w ogóle nie czują klimatu biurowego. Wiem, bo sam jestem takim kimś wole pracować z ludźmi jako sprzedawca a nie jako korposzczurek. Tylko się zastanawiam czy jest szansa na podwyżki w nowym roku, jak myślicie ?

ooole

i nagle wszystko stanęło w miejscu :)

reezis

Gbur zawsze będzie gburem:) tego się nie zmieni. Jeśli chodzi o nowych regionalnych to szkoda,(usunięte przez administratora), które przeczytały jedną książkę o coachingu/mentoringu i teraz im się wydaję, że wiedzą wszystko. No ale co się dziwić, firma takich ludzi potrzebuje bo nimi najłatwiej sterować:) Oby nie skończyło się to dla chłopaków jak historia z Tytanikiem;) A co myślicie o nowym systemie wynagradzania? to jest chyba ciekawszy temat:)

Zoro

z tego co widać po pierwszych miesiącach to typowy gbur, zamknięty na ludzi

Zoro

z tego co widać po pierwszych miesiącach to typowy gbur, zamknięty na wszystkich

observer

ale firma wtopiła z nowym regionalnym - kto tą osobę wsadził na to stanowisko?

qbek

Przepracowałem w Sizeerze kilka miesięcy i byłem zadowolony, studiowałem dziennie na ostatnim roku studiów i jakoś udawało się powiązać to z pracą. Trochę chęci i można zarobić pod 2tyś a dla bardziej ambitnych ścieżka rozwoju. Gdybym nie znalazł pracy w zawodzie może nie rozstawał bym się z nimi tak szybko.

kropka

Praca w tym sklepie to najgorsza oferta z jaką się spotkałam. Zarabia się marne grosze, a z byle powodu pracownicy pozbawiani sa premii. Warunki pracy są beznadziejne. Ciągłe braki w towarze i oczekiwanie cudów od pracowników co do osiągnięcia planu miesięcznego. Regionalna/y nic nie robi tylko beszta i zabiera premię. O wynagrodzeniu lepiej nie wspominać - ludzie pracujący na 1/2 etatu zarabiają więcej. Kierownicy na sklepie nie znają kodeksu pracy i pracownicy muszą ponosić tego konsekwencje. Nikomu nie polecam i wręcz ostrzegam - beznadzieja.

anonimoffa

Ludzie co wy się tak mażecie, pracuję w sizeerze i jest podobnie jak w innych firmach, ale nie jest źle. Idźcie sobie do House`a, Reserved czy Croopa to zobaczycie co to jest wyzysk dopiero jak dostaniecie 1/2 etatu z nadgodzinami albo UZ za psie grosze i cały dzień będziecie się topić w ciuchach i ich układaniu. Tutaj przynajmniej wiem że mogę nieźle zarobić jeśli zrobimy plan, albo mam ładną prowizję, coś za coś. Jak się nie chce sprzedawać to się nie zarobi to logiczne.

Asystent

Moze nie w pelni z pierwsza opinia sie zgadzam ale nie gadajcie ze jest kolorowo. Z was wszystkich pracuje najdluzej i moge powiedziec ze kiedys za starego systemu placowego bylo lepiej ale tego nie pamietacie bo Was nie bylo. Dziewczyno co mowisz ze da sie wyciagnac 1700 - owszem sprzedawca tyle wyciagnie tyle ale pod warunkiem ze ma wysokie obroty i plan jest wyrobione a przypominam ze jest przy wyrabianym planie brane pod uwage cos takiego jak kategorie B-K-A. Asystent [usunięte przez moderatora] całą najgorszą robotę i nie jest wynagradzany tak do konca jak powinien, a sprzedawcy tak nie narzekaja bo maja najmniej do roboty a roznica miedzy wyplatami nie jest porazajaca. Powracajac do planu...z tego co wiem Wroclaw nie wyrabia go zbyt czesto podobnie jak inne regiony wiec Twoja pensja jest w granicach 1300 - 1550 max wiec nie wciskaj kitu :) Ludzie szukaja pracy ale ciezko znalezc lepiej platna na podobnych zasadach bo? Bo ludzie tam pracujacy trzymaja sie stolka bo cenia sobie taka firme, a firma wtedy nie poszukuje osob na stanowiska KIEROWNICZE proste.

Zostaw merytoryczną opinię o Sizeer (wątek archiwalny) - Polska

Sizeer (wątek archiwalny)