Kawiarnia Wawelska

Katowice

Opinie o Kawiarnia Wawelska

bnnj
użytkownik zarejestrowany

dlatefo pewnie @w3i maja stałych klientów 9zadowolonych)!

znawca smaku

bylem tam miesiac temu i jestem zawiedziony obsluga ah szkoda pisac... w toalecie brak mydla,recznikow skandal, na dodatek brudne sztucce... jedzenie daje wiele do myslenia?! lokal chyba plajtnie nie polecam ! strata kasy, szefostwo chyba zbiera na nowa fure ze tak na wszystkim oszczedza niech licza sie z tym ze nikt tam nie wroci...

siloe

Kawiarnię odwiedziłam z koleżankami, i stwierdziłyśmy, że nasze nogi więcej tam nie postaną. Zamówiłyśmy desery lodowe i kawy. Żartowałyśmy sobie z odgłosów dobiegających z zaplecza, które kojarzyły nam się z zeskrobywaniem resztek lodów z metalowych pojemników. W trakcie konsumpcji żarty nie wydawały nam się już śmieszne. Stwierdziłyśmy brak czekoladowej gałki i ogólnie brak widocznej jakiejkolwiek gałki, tylko maź lodową. Po zgłoszeniu tego faktu obsłudze dowiedziałyśmy się, że lodów brakuje i dostałyśmy jakieś zmieszane resztki. Zaproponowano nam obniżenie ceny o 2 zł. Kawy smakowe były dobre, kawa Latte bez widocznych warstw. Ogólne wrażenia estetyczne słabe. Małe, okrągłe stoliczki, które trzeba było łączyć, żeby mogły razem usiąść więcej niż 2 osoby. Laminowane menu odklejało się brzydko na bokach, a w środku posklejano je taśmą klejącą... Opuściłyśmy lokal zniesmaczone.

Zostaw opinię o Kawiarnia Wawelska - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kawiarnia Wawelska