VB Beton Deutschland GmbH

Toruń

Opinie o VB Beton Deutschland GmbH

Iza

Czy macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze? Czyżby obawa przed nowymi kandydatami?

garry

zależy też o stażu oraz znajomości języka niemieckiego, ale podobno się poprawił, no i osoby sprzątające też zatrudnia się na legalne, niemieckie umowy z ubezpieczeniem itp.

czacha

Tak,tak 5 euro/godz.Odlicz od tego życie,dojazd do pracy,zostanie ci 2 lub 3 euro.nie jest żle,ha,ha,ha.ta firma to pomyłka

Mietek Tępytur

Firma dobra i płaci dobrze.I nie 5 erło tylko 5 i pół.Potrzeba tu ludzi co lubią pracować i są silne chłopaki.I tępe ,bo nikt normalny tu nie będzie tyrał.

maniek

dobra firma.stawka 5 euro.moja sugestia...ucikac i nie ogladac sie za siebie

jagoda

byłem u vanbockricków w belgii poznałem Carlo i innych pracowników, poznałem dziewczynę z polski i popracowałem ok 2 tygodnie, wszystko za free... jak kto lubi

były pracownik

Widzę że rozpozęto nową rekrutację do VB Beton.Panowie nie dajcie się zwieść.Nie polecam.Aż dziw,że firmą nie zainteresowała się jeszcze niemiecka inspekcja pracy.

nieeee

byłam na rozmowie. pierwsze wrażenie ok. pojechałam do niemiec i...zdecydowanie nie polecam. ludzie z którymi pracowałam byli ok, ale szef/prezes/czyjakgonazwać - jakaś masakra. wyzysk, zero szacunku dla pracownika. jeśli będziecie mieli "okazję" współpracy - radziłabym się zastanowić nie dwa a przynajmniej 5 razy.

dżejson

no i właśnie tak jest. też słyszałem że nie należą do najlepszych pracodawców. nie polecam. masakra. podobno zatrudniają na krótki czas po czym wywalają. beznadziejna firma i radziłbym się zastanowić nad aplikacją i rozmowami z przedstawicielami firmy w Polsce. jezus maria nie ogarniam, nie ogarniam nie. !

Grzegorz

Miałem nieprzyjemność pracować w VB Beton. Początkowo na rozmowach z szefem wszystko wyglądało jak w bajce, firma międzynarodowe, dobre zarobki, dobre wszystko w teorii. W praktyce wyglądało to zupełnie inaczej. Pobyt w Niemczech to nie szkolenie tylko praca minimum 10 godzin dziennie dzwonienia do klientów jak w telemarketingu. Nie polecam! Zrezygnowałem po dwóch tygodniach i do dziś nie dostałem od nich żadnych pieniędzy.

Zostaw opinię o VB Beton Deutschland GmbH - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VB Beton Deutschland GmbH