Printpack

Kutno

Opinie o Printpack

Michał

Wiesz co, no doświadczenie trzeba mieć, ale generalnie jest całkiem spoko

Niedoszły

Uczestbiczyłem w procesie rekrutacji w tej firmie i zdecydowanie odradzam, na stanowisko kierownika zmiany zaproponowali mi 2500 zł na rękę to jakiś żart chyba !!!!!!!!!! firma słynąca z [usunięte przez moderatora] zatrudnianiu niedoświadczonych pracowników na stanowiskach kierowniczych ..............

anonim 22

popieram pracownicy ok poza nielicznymi którzy donoszą poprzez maile . Niedawno zwolnili jednego za to że nipodobał się kierownikowi mimo że wywiązywał się ze swoich obowiążków. Pozatym śmierdzi rozpuchem przez całą zmianę i monitoring szefa osobisty!!!

Zostaw opinię o Printpack - Kutno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Printpack