ACS Solutions Poland Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o ACS Solutions Poland Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACS Solutions Poland Sp. z o.o.

Melon

Praca w ACS Solution jest trudna. Ludzie w HR to klika która nie przyjmuje do wiadomości żadnych skarg, kryje menadzerów, udaje że nic sie nie stało jesli jest problem. Pani Menadzer z HR Małgorzata jest nieprofesjonalna, pozostająca w zmowie z innymi menadzerami, nie szanująca pracowników, którzy są najważniejsi w tym całym układzie(o czym zapomina Paniusia która pracuje dzięki temu ze sa inni pracownicy). Nie polecam tej firmy gdyż nie ma nigdy podwyżek, płace są niskie, oszukują pracowników, wyzyskują, nie ma awansów, szkoleń, żadnego dowartościowania pracownika. Wynika to z braku wiedzy kadry w HR a także menadzerów którzy także są zatrudniani po znajomości, są tępi i nie zwracaja uwagę na czynnik ludzki, dzieki któremu mają pracę i stanowisko. Takim przykładem jest pani Magdalena K. z Xerox, która nie posiada ani wiedzy ani kompetencji zarządzania. Jednym słowem żenada!! dziadostwo i klika !!

Zostaw opinię o ACS Solutions Poland Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACS Solutions Poland Sp. z o.o.