ALIOR BANK

Opinie o ALIOR BANK

Daria

Proszę o odpowiedź czy nadal alior sprawdza bik swoich przyszłych pracowników? Chodzi o pracę w centrali weryfikacja dokumentów. Wiem że kiedyś sprawdzali, a ja mam małe zaległości od 5-6 miesięcy (w tym tez w aliorze) i nie wiem czy jest w ogóle sens iść na rozmowę :/

kk

ile zarobi Młodszy Specjalista ds. Przeciwdziałania Przestępstwom?

HR

Skandaliczne zachowanie rekruterki pokazujące brak elementarnego szacunku dla kandydata ! Po 30-40 min rozmowie telefonicznej, rekruterka zadzwoniła za 2 dni ponownie zapraszając mnie na kolejny etap rekrutacji (spotkanie z menedżerem). Wobec tego, że ten telefon miał miejsce po południu a spotkanie już za kilkanaście godzin następnego dnia rano, powiedziałam jej że bardzo się cieszę i że chętnie pojawię się na rozmowie ale poprosiłam o zaproponowanie innego, trochę z większym wyprzedzeniem terminu spotkanie (tak abym mogła poprzekładać swoje zobowiązania). Rekruterka się zgodziła i powiedziała, że oddzwoni w ciągu 2 dni z nowym terminem spotkanie z menedżerem. Nie zadzwoniła ani w ciągu 2 dnia ani w ogóle, a jedynie po ok. 2 tygodniach dostałam bezczelnie standardowego mejla z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji. Gdy jej odpisałam, że jestem zdziwiona tym mejlem bo przecież zostałam już zaproszona do kolejnego etapu, nawet nie otrzymałam słowa wyjaśnienia czy po prostu "przepraszam". Jako osoba z HR i z wcześniejszym doświadczeniem w pracy w dwóch innych międzynarodowych bankach muszę skonkludować, że zachowanie osoby z rekrutacji banku Alior pozostaje daleko w tyle od standardów na rynku. Pozostaje mi jedynie pogratulować "wysokich" standardów rekrutacyjnych i "świetnego" employer brandingu - z pewnością ani ja ani moi znajomi nie będziemy przynajmniej w najbliższym czasie aplikować do Alior żeby unikną takiego traktowania z "szacunkiem"

olo kolo

Poświęciłam czas i pieniądze na dojazd, rekruterka - niekompetentna, ciągle mnie za coś przepraszała - z poczucia winy.Zaprosiła mnie na rozmowę do sali w piwnicy, gdzie było głośno, słychać było reakcje na moje wypowiedzi, podłe

kkk

jak zwykle na rozmowie obiecuja normalne pieniadze, roztaczaja wspaniala wizje, a pozniej trafiasz do pracy w oddziale za najznizsza krajowa gdzie masz na sobie cala odpowiedzialnosc za pieniadze z ktorymi pracujesz.Plany sa wysokie i niewykonalne jak na placowki umieszczone na zadupiu.90% ludzi sama odchodzi bo nie wytrzymuje mobbingu.

wysik

ja nie spotkałem się z rzekomą nierzetelnością firmy, ponieważ oni poszukują sporo pracowników na wiele województw, co nie zmienia faktu, że ew. pracownik też musi spełniać pewne oczekiwania

Kandydat

Przyznam szczerze, że Firma nie jest rzetelna. Po rozmowie kwalifikacyjnej, luźnej, lecz mało profesjonalnej Firma nie daje odpowiedzi w uzgodnionym terminie. Natomiast kiedy zalezy im na jak najszybszym przeprowadzeniu rozmowy to potrafią wydzwaniać i dbać o swoje, wysyłać wiadomości z podziękowaniem. Dla mnie jest to wyraz braku szacunku dla kandydata i z pewnością bedę omijać ten Bank nie tylko jako potrncjalnego pracodawce ale rownież jako Firmę z której korzystałbym ja i moi najbliżsi.

gosc

Jako były kandydat muszę z przykrością stwierdzić, że dziewczynki z hr-u nie czytają cv ze zrozumieniem, przez co, nie dość że zawracają gitarę, to jeszcze zadają na rozmowie idiotyczne pytania. Np: niejaka Wyra . Być może ludziom z Alior wydaje się, że są wyjatkowi i niepowtarzalni . Są w błędzie.

waldek

uwaga na spółkę/córkę firmy ALior zwaną Alior Nieruchomości - ktoś wyciągnął z uni spore pieniądze na tzw. dotację i zamiarza wypompować/chyba bazę klientów poza tym nie płaca agentom/pracownikom na czas; zresztą pracowników już nie ma, kasy nie ma, brawo Alior - tak sie robi interesy .... jak ktoś nie wierzy? podam przykłady

jA

otóż TAK KAŻDY CHCE DO ALIORA- JA TEŻ CHCIAŁEM, TERAZ ŻAŁUJĘ. MÓJ NAJGORSZY WYBÓR. PRACOWNICY ZMIENIAJĄ SIĘ CO CHWILE- W 98% SAMI SIĘ ZWALNIAJĄ. JAK BYM MIAŁ WYBIERAĆ Z OBECNĄ WIEDZĄ- NIE TEN BANK

Zostaw opinię o ALIOR BANK - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALIOR BANK