Smażalnia Ryb "Marias"

Jurata

Opinie o Smażalnia Ryb "Marias"

bolek

smażalnia z tradycjami dobre smażone ryby ,miła atmosfera i praca fajna , niektórzy nie doceniają swoich szefów a tu w Mariasie pełen szacunek

mohini

dziwne ...jedyna taka opinia ,chociaż Marias prowadzi działalność od kilkudziesięciu lat ...chyba ,ze zatrudniając się nad morzem ...chcemy mieć wczasy za darmo a nie przyjechaliśmy pracować ...stąd taka oczerniąjaca opinia,zawsze mozna sie zwolnić ...chyba łańcuchami nie jest się przywiązanym do stanowiska pracy i odejść ...MEDAL ZAWSZE MA DWIE STRONY

Zostaw opinię o Smażalnia Ryb "Marias" - Jurata

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smażalnia Ryb "Marias"