Take It Doradztwo Personalne Sp. z o.o. Kraków

Kraków

Opinie o Take It Doradztwo Personalne Sp. z o.o. Kraków

hbgfv

@Kosmonauta z tego co wiem to teraz oni nie prowadza zadnej rekrutacji ale za to pamietam ze byly oferty na przyklad od nich na stanowisko specjalsity do spraw Content Marketingu do Wroclawia, i to calkiem niedawno wiec moze jest szansa ze znowu sie cos tam od nich pojawi

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Take It Doradztwo Personalne Sp. z o.o. Kraków? Zachęcamy do zadawania pytań na naszym forum.

Zostaw opinię o Take It Doradztwo Personalne Sp. z o.o. Kraków - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Take It Doradztwo Personalne Sp. z o.o. Kraków