Bros SJ

Poznań

Opinie o Bros SJ

Lolek

Może jednak ktoś znajdzie czas żeby napisać co słychać w firmie?

Zuzanna

Pracujesz w Bros SJ? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Marek

Umowa o pracę + kasa wypłacana na czas na stanowisku produkcyjnym

Pracujacy

A ja pracuje i nie narzekam a pracowalem juz w kilku miejscach. Praca nie jest lekka ale za to i umowa i kasa na czas bo z tego co mi sie wydaje finansowo stoja ok a to dla goscia po 30tce i z rodzina wazne A tak przy okazji to mam wrazenie ze ten wypisujacy oszczerstwa to jakis niespelniony byly pracownik albo zazdrosnik :)

Zostaw opinię o Bros SJ - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bros SJ