Keller

Opinie o Budopol Wrocław,Lakiery Włocławek, Fajans Włocławek Androm Włocławek Geopartner Kraków Gazob

M

Pracowałem w Geopartnerze Kraków. Praca geologiczna jak to praca no ciążka musi być ciężka fizycznie ale ekipa bardzo fajna. Z szefostwem (przynajmniej mi) rozmawiało się po ludzku. Wypłata była w terminie choć zawsze mogłaby być większa

Zostaw opinię o Budopol Wrocław,Lakiery Włocławek, Fajans Włocławek Androm Włocławek Geopartner Kraków Gazob - Keller

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budopol Wrocław,Lakiery Włocławek, Fajans Włocławek Androm Włocławek Geopartner Kraków Gazob