Biuro Rachunkowe Haliny Głowackiej- miesięczna praktyka

Brzeg

Opinie o Biuro Rachunkowe Haliny Głowackiej- miesięczna praktyka

Justyna
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Biuro Rachunkowe Haliny Głowackiej- miesięczna praktyka (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa lecz nie profesjonalna. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo pomocni i doświadczeni w zakresie wykonywanych obowiązków... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie jest mi to wiadome. Najbardziej podobało mi się w Biuro Rachunkowe Haliny Głowackiej- miesięczna praktyka:praca przy komputerze i zadanie powierzone do końcowej oceny głównej księgowej. Najbardziej nie podobało mi się w Biuro Rachunkowe Haliny Głowackiej- miesięczna praktyka:brak presji i wielkich wymagań ze strony głównej księgowej przez co czuję, że mniej się nauczyłam odbywając tą praktykę.

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe Haliny Głowackiej- miesięczna praktyka - Brzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe Haliny Głowackiej- miesięczna praktyka