Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych- miesięczna praktyka

Brzeg

Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych- miesięczna praktyka

Justyna

Słowa kojarzące się z Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych- miesięczna praktyka (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre miejsce na odbycie praktyki szkolnej lecz nie chciałabym tam pracowac... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili, uprzejmi, pomocni oraz wykształceni... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?Niestety nie mam pojęcia Najbardziej podobało mi się w Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych- miesięczna praktyka:Zadania, które zostały mi wskazane do wykonywania czyli wypełnianie dokumentów pod nadzorem osoby doświadczonej Najbardziej nie podobało mi się w Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych- miesięczna praktyka:za mało zadań powierzonych dla nas praktykantów.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych- miesięczna praktyka - Brzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych- miesięczna praktyka