Green Stream Sp. z o. o.

Opinie o Green Stream Sp. z o. o.

zenujaca rekrutacja, firma na "zadupiu"!!! fatalny dojazd, fatalne biuro, wszystko po taniosci, zapraszaja na rozmowe, a nie maja ochoty rozmawiac, a jak slysza sume jaka by sie chcialo zarabiac robia oczy (co za duzo nie stac na min. stawke 3,5 brutto?) i koncza spotkanie. zenua do potegi plus brak wychowania!!!

Y.Q.

- Kilku cwaniaczków podłączonych do koryta pod nazwą "dotacje UE".

Zostaw opinię o Green Stream Sp. z o. o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Stream Sp. z o. o.