Inspirander Media Sp. z o.o.

Falenty

Opinie o Inspirander Media Sp. z o.o.

Dostałem dzisiaj telefon z Inspirander Media. Co masz dokładnie na myśli pisząc "Zarówno firma Inspirander Media, jak i NGMC prowadzone przez tę samą osobę, to wielka ściema"? Będę bardzo wdzięczny za pomoc. O co dokładnie tu chodzi?

była pracownica

Podpisuję się wszystkimi czterema kończynami pod wcześniejszymi postami! Zarówno firma Inspirander Media, jak i NGMC prowadzone przez tę samą osobę, to wielka ściema. Osobiście pomagałam kilku osobom odzyskać pieniądze i sama też o nie walczyłam i bardzo się cieszę, że coraz więcej byłych pracowników ma odwagę złożyć przeciwko nim pozwy do sądu. Umowa o dzieło dla sekretarki/asystentki czy kogokolwiek innego to u nich standard. Pani prezes sama nie ma pojęcia czego chce od firmy i pracowników a swoją frustrację, brak profesjonalizmu i niewiedzę wyładowuje właśnie na pracownikach, v-ce prezes nie jest lepszy, przy czym wymaga od handlowców, żeby siedzieli w pracy tyle co on - od rana do wieczora (sam nie koniecznie pracuje w tym czasie). Darujcie sobie tę firmę jeśli zależy Wam na rozwoju, NORMALNEJ pracy i przynajmniej przyzwoitej atmosferze.

kolejny były pracownik

Mogę potwierdzić każde słowo poprzedników. Firma (usunięte przez moderatora)ludzi, osoby do prac biurowych (wyznaczone miejsce pracy, ustalone godziny, zakresy obowiązków) na umowę o dzieło (przypominam, że zgodnie z polskim prawem jest to niedozwolone!), no i oczywiście NOTORYCZNIE NIE WYPŁACA PIENIĘDZY. Ale to nie wszystko! Pani prezes ma jeszcze jedną firmę, w której pracownicy mają identyczne problemy jak w Inspirander, firma nazywa się NGMC (Bilioneurobab). O atmosferze pracy i podejściu Pani prezes i vice-prezesa do ludzi nie będę nawet wspominać... Gigantyczna rotacja pracowników i ciągłe awantury oraz kłótnie to u nich codzienność...

Zdecydowanie zgadzam się. (usunięte przez moderatora), kradzieże i amatorstwo. Żeby nie być gołosłownym: wiszą ludziom kase za 3 miesiące pracy, albo i dłużej i nie mówię tu wyłacznie o pracownikach, ale także o firmach, dla przykłądu: Evo S.C., Wirtualna Polska (z którą de facto mają sprawę w sądzie) itp. Nadmienię, że wielu pracowników, w tym znana redaktorka pism dzicięcych oraz autorka książek, wytoczyło firmie sprawę. Warto również wspomnieć o filmiku z udziałem zarządu, pokazuje, w jaki sposób firma stara się o inwestorów, dodam że są to starania samej Pani prezes, która jest znana z silikonowych ust. Nie polecam- uważajcie!!!!!

były pracownik

Ta firma to jedno (usunięte przez moderatora), nikomu nie polecam - chyba że ktoś lubi pracować za darmo, nie wypłacają kasy - non stop maja pozwy za niepłacenie!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Inspirander Media Sp. z o.o. - Falenty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inspirander Media Sp. z o.o.