PROCAN LOGISTYKA SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

Toruń

Opinie o PROCAN LOGISTYKA SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

Marek

Pracowałem w firmie PROCAN Logistyka oddział Pruszków przez ponad 2 lata na stanowisku magazyniera. Praca wedle otrzymanego zakresu obowiązków, każdy robi swoją działkę, ale jak zachodzi potrzeba to pomaga innym. Praca w większości manualna w oparciu o system WMS. Na wózku widłowym jeździ się rzadko. Codzienne załadunki i rozładunki, raczej małych aut. Warunki pracy bardzo dobre jak i sam sprzęt. Atmosfera pracy również pozytywna. Coroczne imprezy firmowe, gdzie mogą poznać się ludzie z pozostałych oddziałów i wymienić doświadczenia. Wszyscy są sobie nawzajem na Ty. Wiadomo czasami jest dużo pracy i różnie ludzie reagują zwłaszcza jeśli chodzi o kierownictwo. Co do minusów, to brak konkretnej ścieżki rozwoju, możliwości podnoszenia kwalifikacji, niejasna ocena przyznawania premii/podwyżek. Mimo to firma rozwija się i na pewno nie można tu mówić o dużej rotacji pracowników. Z perspektywy upływu czasu doceniam to iż pracowałem w tej firmie i chętnie wróciłbym do niej, przede wszystkim z racji elastyczności pracy

Zostaw opinię o PROCAN LOGISTYKA SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROCAN LOGISTYKA SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA