interwen

Kraków

Opinie o interwen

kk

Firma w porządku, szef jak najbardziej w porządku.

gf

hej hej powiedziala sie od nich oferta pracy na stanowisko przedstawicieoa handlowego w Krakowie oferuja zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiągniętych wyników, tj. podstawa + premia

lenka

czy ktos pracowal w tej firmie jako przedstawiciel ? jakie warunki sa?

ojski

firma była w miarę niestety teraz rządzi zwariowana zonka zbudniewka a on sie jej boi (ma swoje grzeszki) i nie ma normalnej atmosfery (tak zwany[usunięte przez moderatora]psychiczny)dziwie się ze jeszcze klienci się nie odbili ,ale to tylkokwestia czasu ja w każdym razie zwiałem i nie polecam innym.

Zostaw opinię o interwen - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie interwen