ATHLETIC

Olsztyn

Opinie o ATHLETIC

Natalia

Potwierdzam wcześniejszą opinię pracodawca zatrudni po okresie próbnym na umowę o pracę, wynagrodzenie średnie jak na branżę ale wypłacane na czas - można nauczyć się kierowania sklepem-szefostwo umożliwia wprowadzanie zmian na sklepie nie są głusi na opinie swoich pracowników. Jeśli zdarzy się wam zachorować nie robią problemów zostajecie w domu do czasu kiedy będziecie w pełni dyspozycyjni.

beata

jako była sprzedawczyni w sieci sklepów athletic mogę powiedzieć że w firmie panuje miła atmosfera, wynagrodzenie jak na firmę z branży handlowej wydaje się atrakcyjne i jest możliwość nauczenia się ciekawych rzeczy- mogę powiedzieć że praca w tej firmie przydała mi się w dalszej karierze zawodowej

Zostaw opinię o ATHLETIC - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATHLETIC