NET-S Mariusz Chmielewski Justyna Chmielewska spółka Jawna

Gdynia

NET-S Mariusz Chmielewski Justyna Chmielewska spółka Jawna

Opinie o NET-S Mariusz Chmielewski Justyna Chmielewska spółka Jawna

Jola

Firma oszukuje, sprzedaje towar , którego nie posiada na magazynie. Na zamówiony monitor czekam 2tygodnie. Wpłaconą kasę nie chcą oddać, a zamówienia nie można anulować. Jawne naciąganie , zanim się zdecydujesz na zakup zastanów się , lepiej kupić drożej u innego.

M.Marek

Nie polecam. Zanim zdecydujesz się wysłać do nich zamówienie poszukaj innego sklepu, nawet droższego, unikniesz nieprzyjemności i arogancji. Moje sugestie dla NET-S Mariusz Chmielewski Justyna Chmielewska spółka Jawna: Zmienić nastawienie. Całkowity brak rzetelności i uczciwości kupieckiej!

Lukas

(usunięte przez administratora) - sprzedają towar którego nie posiadają - nie chcę zwrócić gotówki. Czekam jeszcze trochę i sprawa skończy się zawiadomieniem do prokuratury

zile

Art.odeslany po 3 dniach.Sprawdzile,ze nie wspolpracuje z moim laptopem.Zwrot gotowki obnizony o 25%/art.nie jest juz nowy/Jawne oszustwo.Sklep nie odbiera telefonu-juz to powinno mnie ostrzec.Na allegro zablokowane publikowanie opinii negatywnych!!!

ROMACH
@zile 24.09.2018 10:06

BARDZO ŹLE Z TYM SKLEPEM. Na towar czekałem i czekałem i gdybym nie zadzwonił - co nic nie dało bo nie pogadasz- upomniałem się zgłoszeniem na ich stronie, to bym pewnie czekał dalej. Towar dostałem - uruchamiam, nie działa. Znowu piszę o poradę jak to uruchomić. Nie mieli zielonego pojęcia co sprzedają, nie mówiąc o jakiejkolwiek pomocy . KATASTROFA

Pozadek

Oszusci zamowiony towar wysylaja przeterminowany nawet nie wiadomo o ile jest przeterminowany bo data jest zamazana i nie da sie jej odczytac dotyczy tuszu do drukarki HP 6-kolorow. Tego nie odpuszcze tusz kupilem na firme i prawnik juz tym sie zajmuje i skonczy sie to w sadzie.

Natalia

@diana Co nazywasz bałaganem? Czy chodzi ci o sprawy organizacyjne, czy atmosferę? Podaj, proszę nieco więcej szczegółów (konkretów). Z pewnością będą one bardzo cenne dla potencjalnych kandydatów. A może jest też coś co można zaliczyć firmie na plus?

diana

W firmie jeden wielki bałagan a właściciel który zatrudnia mydli nowym oczy , płaci grosze ale udaje że chce z Ciebie zrobić najlepiej managera ha ha taka stara sztuczka tylko na szczęście nie każdy się na to łapie- niech nie zapomina że może trafić na kumatych ludzi... :)

Natalia

@norbi Rozwiń, proszę swoją wypowiedź. Z tak lakonicznego stwierdzenia nic nie wynika, a forum ma służyć przede wszystkim wymianie informacji na temat pracodawców. Samo stwierdzenie "nie polecam" niczego nie wnosi. @anonim Napisałeś, że firma się rozwija. Czy masz jakieś bieżące informacje o NET-S Mariusz Chmielewski Justyna Chmielewska spółka Jawna? Jakie zmiany tam zachodzą? Jaki to ma wpływ na warunki pracy?

norbi

nie polecam

nihuista

firma oszukuje klientów, sprzedaje towar, którego nie ma

Seba

Sklep oszukał mnie już na etapie opisu sprzedaży towaru. Na stronie sprzedawanego produktu widniała informacja, że towar jest dostępny od ręki i czas realizacji to max 4dni. Po tygodniu bez żadnej informacji od sprzedającego i braku towaru złożyłem rezygnację, poinformowali mnie e-mailem, że towar wyślą do mnie jak tylko oni go otrzymają, czyli około 12 dni po zakupie. Okłamali mnie, że nie mogę zrezygnować z zakupu, bo jest na zamówienie, za to powinni iść siedzieć. Można zrezygnować z każdego zakupu w ciągu 14dni od otrzymania towaru, lub od zakupu. Nigdzie nie ma do nich kontaktu telefonicznego, aż do momentu kiedy sami oddzwonili z numeru 531531833. Kontakt NET-S 531531833. Omijajcie ten sklep z daleka. Bardzo kłamliwi ludzie.

Czarek

Jak jest dużo pracy to i zarobić pewnie można dobrze?

Robert

Na jaką umowę można liczyć na początek?

Zbynio

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

@Zbynio 23.05.2018 14:25

rekrutuje . rozwija się i może dlatego nie wyrabiają z natłokiem pracy.

Andrzej

Tylko ten się nie myli kto nic nie robi!!

J

po zapłacie brak kontaktu i towaru. Lepiej zgłosić oszustwo od razu na policji lub w prokuraturze, niż czekać miesiącami jak inni na towar lub dostać uszkodzony.

anonymous
@J 23.05.2018 13:52

Przestrzegam przed tym sprzedawcą . Zamówiłam 2 zabawki dla synów na Dzień dziecka. Zapłaciłam szybkim przelewem. Zamówienie zostało przyjęte 22.05. Po kilku mailach (sklep nie odpowiada zazwyczaj na nie) dostałam towar dokładnie 30.05. Jakie było moje zdziwienie, gdy w opakowaniu była tylko 1 zabawka. Kolejne maile z prośbą o kontakt pozostały bez odzewu. Do sklepu nie można też się dodzwonić ani skontaktować przez gg. Finał jest taki że mamy jedną zabawkę, sklep wziął pieniądze za dwie. Ja musiałam wydać po raz kolejny taka sama sumę, żeby kupić zabawkę w innym sklepie. Zero kontaktu. Po prostu (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Szkoda, że nie przeczytalam wcześniejszych opinii.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w NET-S Mariusz Chmielewski Justyna Chmielewska spółka Jawna?

Piotr

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Czy warto aplikować?

Jan

rozmowa kwalfikacyjna w tej firmie to też jeden wielki żart wymagania z kosmosu pozdro, niech szukaja frajera xD

Łukasz

NIE KUPUJ TUTAJ! Zero obsługi! Można dzwonić, pisać maile - nic! U nich nie ma nawet telefonu żeby z kimś porozmawiać! Jest automatyczna sekretarka tylko! Zamówiłem u nich dysk twardy (4szt), przyjechały. Leżały na półce aż będę miał czas włożyć je do serwera. 3 działały, 1 nie. Odesłałem, i co? okazało się że ten co odesłałem nagle (!) jest uszkodzony fizycznie i oni umywają ręce, a na moje stwierdzenie że ode mnie nie wyszedł uszkodzony oni twierdzą że to nie ich problem.

klient

Zanim coś kupicie w tej firmie dobrze się zastanówcie, naprawa gwarancyjna trwa już 2 miesiące i końca nie widać, na pytanie kiedy otrzymam sprzęt dostaje informację że jest w serwisie i nie wiadomo kiedy będzie naprawiony. NIE POLECAM

Już NIE klient
@klient 19.07.2017 18:53

Wygląda na to, że to ich standardowa procedura. U mnie jest tak samo...

Sklep to jest totalna porażka,dziwię się w jaki sposób utrzymują się na rynku!!! Zakupiłem towar 09-10-2017 przy zamówieniu widniało że towar jest DOSTĘPNY i widniał napis że wysyłka od 1-5 dni roboczych ok tak pisze na to się zgadzam... Po 5 dniach dostaje e-mail że dostawca im nie dostarczył towaru i muszę czekać kolejne 5 dni (jaki dostawca skoro towar dostępny ??)po 10 dniach od złożenia zamówienia dostaje kolejną wiadomość że towaru nie ma i nie wiedzą kiedy będzie....dodzwonić się do nich nie można bo na wszystkie numery wewnętrzne odpowiada automat żeby pisać maila,na maila też trudno uzyskać odpowiedź,dopiero po kilku dniach dostałem wiadomość że towar zostanie wysłany 2.listopada czyli prawie miesiąc po złożeniu zamówienia,14 dni na odstąpienie od umowy mnie nie obowiązywało ponieważ był to zakup na firmę i po prostu mnie olali po 15 dniach wysłałem e-mail że żądam natychmiastowego zwrotu pieniędzy i postraszyłem ich policją o dziwo dosłownie 5 minut po wysłaniu maila dostałem informacje że środki zostały zwrócone i zlecenie anulowane.....grzecznie się z nimi nie da a kupując u nich na firmę o towarze można zapomnieć UNIKAJCIE TEGO SKLEPU JAK OGNIA!!!! SPRZEDAJĄ TOWAR ,KTÓREGO NIE MAJĄ!!!!! NIE POLECAM

klient

Niestety rozczarował mnie bardzo ten sklep. Zamówiony towar doszedł dopiero po 2 tygodniach. Księgowanie przelewu trwało aż 4 dni w sklepie (choć w banku dokonało się natychmiast, bo oba konta były w tym samym banku i jeszcze dosłałem potwierdzenie przelewu mailem). Nie otrzymałem żadnej pomocy podczas składania zamówienia i w rezultacie musiałem odesłać obudowę komputera. Nie sprawdziłem jej dokładnie na miejscu, a okazało się, że była porysowana i sklep potrącił mi 10% wartości obudowy. NIE POLECAM!!!

Wkurzona

Skontaktowanie się z tą firmą graniczy z cudem. Na maile nie odpisują a na infolinii trzeba czekać minimum godzinę żeby się połączyć. Chciałam zwrócić zakupiony towar i od 5 dni próbuje się czegoś dowiedzieć, bez skutku. To jest olewające podejście do klienta, więcej nic od nich nie zamówię.

krófka

no niestety, i już nie jest odświeżane, już nie widać tej oferty pracy niestety - a takie pytanie też, czy oni również zajmują się odpadami ze sprzętu elektrycznego i elektronicznego? wbrew pozorom i zasadom tej branży, niestetyy nic nie ma o nich w internecie:/

Ciekawy pracy

Ktoś z was może aplikował na pozycjonera w tej firmie? Widzę co chwilę ogłoszenie odświeżane, mam na myśli bardziej ofertę pracy zdalnej. Jeśli ktoś ma jakieś informację w tym temacie to proszę daj znać. Ciekawi mnie czy wtedy wynagrodzenie dostaje się za wykonany i wysłany audyt czy jak?

Jarek

Kupuję od lat u nich. Nigdy nie było problemów, nawet w przypadku reklamacji załatwili sprawę profesjonalnie. Osobiście polecam !

aaaa

Żenada, kontakt po przesłanej aplikacji odbywa się drogą mailową, pracodawca nie zada sobie nawet trudu wykonania telefonu, rozmowa kwalifikacyjna to nic innego jak odpowiedź na kilka pytań żywcem skopiowanych z internetu i przesłanych również mailem. A na koniec nawet głupiego dziękują za złożoną aplikację. Odradzam, bo już na początku rak szacunku do drugiego człowieka.

ODRADZAM aplikowanie do tej firmy, szkoda życia

kag

Na luzie :) yasne to wcale nie jest prowincjonalna firma gdzie jest świetne podejscie do pracowników i niemieszanie go z błotem a zarząd nie jest łasy na pieniądze I niema donoszenia ,ogółem brak atmosfery rodem z lat 80 tych A więc szczerze polecammm

Zostaw opinię o NET-S Mariusz Chmielewski Justyna Chmielewska spółka Jawna - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NET-S Mariusz Chmielewski Justyna Chmielewska spółka Jawna