NET-S Mariusz Chmielewski Justyna Chmielewska spółka Jawna

Gdynia

Opinie o NET-S Mariusz Chmielewski Justyna Chmielewska spółka Jawna

Sklep to jest totalna porażka,dziwię się w jaki sposób utrzymują się na rynku!!! Zakupiłem towar 09-10-2017 przy zamówieniu widniało że towar jest DOSTĘPNY i widniał napis że wysyłka od 1-5 dni roboczych ok tak pisze na to się zgadzam... Po 5 dniach dostaje e-mail że dostawca im nie dostarczył towaru i muszę czekać kolejne 5 dni (jaki dostawca skoro towar dostępny ??)po 10 dniach od złożenia zamówienia dostaje kolejną wiadomość że towaru nie ma i nie wiedzą kiedy będzie....dodzwonić się do nich nie można bo na wszystkie numery wewnętrzne odpowiada automat żeby pisać maila,na maila też trudno uzyskać odpowiedź,dopiero po kilku dniach dostałem wiadomość że towar zostanie wysłany 2.listopada czyli prawie miesiąc po złożeniu zamówienia,14 dni na odstąpienie od umowy mnie nie obowiązywało ponieważ był to zakup na firmę i po prostu mnie olali po 15 dniach wysłałem e-mail że żądam natychmiastowego zwrotu pieniędzy i postraszyłem ich policją o dziwo dosłownie 5 minut po wysłaniu maila dostałem informacje że środki zostały zwrócone i zlecenie anulowane.....grzecznie się z nimi nie da a kupując u nich na firmę o towarze można zapomnieć UNIKAJCIE TEGO SKLEPU JAK OGNIA!!!! SPRZEDAJĄ TOWAR ,KTÓREGO NIE MAJĄ!!!!! NIE POLECAM

klient

Niestety rozczarował mnie bardzo ten sklep. Zamówiony towar doszedł dopiero po 2 tygodniach. Księgowanie przelewu trwało aż 4 dni w sklepie (choć w banku dokonało się natychmiast, bo oba konta były w tym samym banku i jeszcze dosłałem potwierdzenie przelewu mailem). Nie otrzymałem żadnej pomocy podczas składania zamówienia i w rezultacie musiałem odesłać obudowę komputera. Nie sprawdziłem jej dokładnie na miejscu, a okazało się, że była porysowana i sklep potrącił mi 10% wartości obudowy. NIE POLECAM!!!

klient

Zanim coś kupicie w tej firmie dobrze się zastanówcie, naprawa gwarancyjna trwa już 2 miesiące i końca nie widać, na pytanie kiedy otrzymam sprzęt dostaje informację że jest w serwisie i nie wiadomo kiedy będzie naprawiony. NIE POLECAM

Wkurzona

Skontaktowanie się z tą firmą graniczy z cudem. Na maile nie odpisują a na infolinii trzeba czekać minimum godzinę żeby się połączyć. Chciałam zwrócić zakupiony towar i od 5 dni próbuje się czegoś dowiedzieć, bez skutku. To jest olewające podejście do klienta, więcej nic od nich nie zamówię.

krófka

no niestety, i już nie jest odświeżane, już nie widać tej oferty pracy niestety - a takie pytanie też, czy oni również zajmują się odpadami ze sprzętu elektrycznego i elektronicznego? wbrew pozorom i zasadom tej branży, niestetyy nic nie ma o nich w internecie:/

Ciekawy pracy

Ktoś z was może aplikował na pozycjonera w tej firmie? Widzę co chwilę ogłoszenie odświeżane, mam na myśli bardziej ofertę pracy zdalnej. Jeśli ktoś ma jakieś informację w tym temacie to proszę daj znać. Ciekawi mnie czy wtedy wynagrodzenie dostaje się za wykonany i wysłany audyt czy jak?

Jarek

Kupuję od lat u nich. Nigdy nie było problemów, nawet w przypadku reklamacji załatwili sprawę profesjonalnie. Osobiście polecam !

aaaa

Żenada, kontakt po przesłanej aplikacji odbywa się drogą mailową, pracodawca nie zada sobie nawet trudu wykonania telefonu, rozmowa kwalifikacyjna to nic innego jak odpowiedź na kilka pytań żywcem skopiowanych z internetu i przesłanych również mailem. A na koniec nawet głupiego dziękują za złożoną aplikację. Odradzam, bo już na początku rak szacunku do drugiego człowieka.

ODRADZAM aplikowanie do tej firmy, szkoda życia

kag

Na luzie :) yasne to wcale nie jest prowincjonalna firma gdzie jest świetne podejscie do pracowników i niemieszanie go z błotem a zarząd nie jest łasy na pieniądze I niema donoszenia ,ogółem brak atmosfery rodem z lat 80 tych A więc szczerze polecammm

noko

njalepsza firma swiata, sie super pracuje i luzuje

Warunki dobre, pracodawca solidny, jednak pomimo fachowego zespołu właściciel firmy regularnie albo paraliżuje pracę, albo demotywuje wszystkich pracowników kolejnymi "genialnymi" pomysłami na poprawę wyników pracy. Jeśli jednak ktoś potrafi pracować wśród kilkunastu specjalistów i jednego frustrata - polecam serdecznie.

Zostaw opinię o NET-S Mariusz Chmielewski Justyna Chmielewska spółka Jawna - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NET-S Mariusz Chmielewski Justyna Chmielewska spółka Jawna