AllePaznokcie

Opinie o AllePaznokcie

kim

kimmmmiiiika
@kim 17.05.2016 22:04
wczesniej poszukiwali kiku nowych pracowników na stanwoiska magazynowe nie wieice czy obecnie rownież poszukuja kogoś?...

cały czas jest rekrutacja i to nie dlatego że się zwalniają co jest brednią a dlatego, że otwierane są nowe oddziały, filie, sama siedziba ma już kilka pięter i ponad 100 pracowników - sama to widziałam na dniu próbnym mam nadzieje ze się odezwą

ssss
@Onn 21.12.2016 06:33
Daj spokój firma w której rekrutacja trwa non stop żałosne to jest bo firma stoi a tylko pracownikow wymieniaja . Zarobki żał...

a skąd masz takie informacje ?:D hahaha żałosne . firma się rozrasta stąd nowe zatrudnienia

Zostaw opinię o AllePaznokcie - Warszawa-rembertów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AllePaznokcie