AD-INSTAL Sp. z o. o.

Opinie o AD-INSTAL Sp. z o. o.

olek

nie wiem czy firma nadal działa, bo ciężko się o nich czegokolwiek w internecie dowiedzieć. Może ktoś z was ma pojęcie na temat zatrudnienia u nich, warunków?

Nikt

Wojtas odezwij się na sundey@o2.pl to może pomożemy sobie na wzajem

Adas nie kłam już ludziom

Ale po co te wywody? to forum poświecone ad instal piszmy tu o tej spólce póki jeszcze istnieje Ad instal nie oszukał pisząc o wnioskach o upadłość mirbudu ? Oszukał pozatym całe to forum od swych pierwszych wątków doskonale obrazuje zdanie o ad instal wielu wielu wielu którzy mieli z nią do czynienia

Igłofiltry

Witam, czy ktoś ma jakikolwiek kontakt z firmą AD-instal? (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o AD-INSTAL Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AD-INSTAL Sp. z o. o.