Jobeuro

Wrocław

Opinie o Jobeuro

Koń

Powiem Wam, że namiary faktycznie są, dzwoniłem i pisałem, bardzo miła Pani tam siedzi, nie pamiętam imienia, ale nie jest szczególnie źle, bardzo rzeczowa rozmowa, mam nadzieję, że mnie przyjmą do pracy

oszukany

Unikajcie tej firmy. Pobiera pieniądze za pracowników od zleceniodawcy za potem nie wypłaca pracownikom. Będę wdzięczny za aktualne informacje o właścicielu lub siedzibie firmy (adresy, telefony, nr rej. samochodów).

belmondo

jobeuro to firma (usuniete przez moderatora), działa też pod nazwą NORDEX POLSKA. Unikajcie obu firm i nie dajcie się zrobic w konia (usuniete przez moderatora)!!! A może ktoś ma jakieś aktualne dane na temat miejsca pobytu, zamieszkania lub numery rej. samochodu (usuniete przez moderatora). Będę wdzięczny za informacje.

P

Pan (usuniete przez moderatora) to zwykły łachudra żyjący z pracy innych.Na początku wszystko ładnie pięknie potem wszystko zbiera do swojej kieszeni.

piotr000

(usuniete przez moderatora) niewypłacalni lepiej unikać jak ognia . pan (usuniete przez moderatora) pięknie mówi ale to wszystko lipa,

Zostaw opinię o Jobeuro - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jobeuro