Jobeuro
1 4 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 111 dni.

Czy Jobeuro praktykuje "luźne piątki"?

Koń Nowy wpis

Powiem Wam, że namiary faktycznie są, dzwoniłem i pisałem, bardzo miła Pani tam siedzi, nie pamiętam imienia, ale nie jest szczególnie źle, bardzo rzeczowa rozmowa, mam nadzieję, że mnie przyjmą do pracy

oszukany Nowy wpis

Unikajcie tej firmy. Pobiera pieniądze za pracowników od zleceniodawcy za potem nie wypłaca pracownikom. Będę wdzięczny za aktualne informacje o właścicielu lub siedzibie firmy (adresy, telefony, nr rej. samochodów).

belmondo Nowy wpis

jobeuro to firma (usuniete przez moderatora), działa też pod nazwą NORDEX POLSKA. Unikajcie obu firm i nie dajcie się zrobic w konia (usuniete przez moderatora)!!! A może ktoś ma jakieś aktualne dane na temat miejsca pobytu, zamieszkania lub numery rej. samochodu (usuniete przez moderatora). Będę wdzięczny za informacje.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

P

Pan (usuniete przez moderatora) to zwykły łachudra żyjący z pracy innych.Na początku wszystko ładnie pięknie potem wszystko zbiera do swojej kieszeni.

piotr000

(usuniete przez moderatora) niewypłacalni lepiej unikać jak ognia . pan (usuniete przez moderatora) pięknie mówi ale to wszystko lipa,

TakNie

Zostaw opinię o Jobeuro - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie