RUBYCON

Opinie o RUBYCON

anonymous

Straszna lipa

sprawiedliwy

Bardzo mały profesionalizm i mała wiedza, sprzęt do pracy jak i sama jej organizacja fatalna. Klimat czy atmosfera? nie ma o czym mówić bo jej poprostu nie ma lub jest na ujemnym poziomie. Nie zależnie na jakim stanowisku będziesz pracował/pracowała licz się z tym że będziesz sprzątał nie tylko swoje stanowisko pracy ale również toaletę, będziesz zamiatał cały zakład i wykonywał inne prace remontowo-budowlane. Nie licz że ktoś Ci coś wytłumaczy czy wyjaśni. UoP ale na najniższą krajową. Gorąco NIE polecam!

ciekawy
@sprawiedliwy 29.08.2017 13:21

a dużo jest nadgodzin na produkcji?

rozbawiony

wystarczy spojrzeć na ich "profesjonalną" stronę internetową haha

Opinia

Firma która nie docenia pracownika. Rygorystyczne warunki pracy, które nie przekładają się na efektywne projekty. Bardzo duża rotacja pracowników ze względu na atmosferę jaka tam panuje. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ.

lowelas

słabizna straszna, żadnej wiedzy i doswiadczenia... niby coś potrafią, ale maja kiepski sprzet... nie polecam.. ciągle zmieniaja pracowników i słabo płacą...

Zostaw opinię o RUBYCON - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RUBYCON