Zakład Wielobranżowy "Bayer-Plus"

Sosnowiec

Opinie o Zakład Wielobranżowy "Bayer-Plus"

mwe

czy ten zakład to jest działalność jednoosobowa, tak?

Nie warto

Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi - byłem pierwszy i ostatni dzień w tym( usunięte przez administratora ). Jak masz zacząć tam pracę i to czytasz to nawet nie zaczynaj, bo nie warto tracić czasu i zdrowia za tą jałmużnę. Wykorzystywanie ludzi to mało powiedziane. Umowa zlecenie i 9 zł brutto co daje za 160 godzin w miesiącu 1440 zł uwaga brutto a na rękę netto wychodzi 1047 zł a najniższa krajowa to 1750 zł brutto a netto 1286 zł. Poniżej oczekiwań. NIE WARTO!!! NIE POLECAM!!!

kkkkk

To co tam sie dzieje to totalna porażka. Będąc na rozmowie kwalifikacyjnej odnoslam wrażenie, ze jestem nikim. Siedzialy 4 panie jedna pytala a trzy z tego 2 podrzedne pracownice przegladaly CV. Co jest rzeczą niedopuszczalna. Zarobek jaki moga mi zaoferowac to 1000 no moze 1100 zl na renke. Wszystkim rozsadnym ludziom odradzam ten zakład pracy. A właścicielowi proponuje zmizne kierownictwa!,,,i przeszkolenie personelu..

nnnnnn
@kkkkk 08.05.2015 11:37

Człowieku rozmowa to dopiero początek porażki. Jak byś zobaczył jak wygląda praca to byś miał dość.

guti

Totalna pomyłka

edek

Co to za firma jeszcze takiej nie widziałem

Zostaw opinię o Zakład Wielobranżowy "Bayer-Plus" - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Wielobranżowy "Bayer-Plus"