Zakład Wielobranżowy "Bayer-Plus"

Sosnowiec

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Zakład Wielobranżowy "Bayer-Plus"

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Wielobranżowy "Bayer-Plus"

mwe

czy ten zakład to jest działalność jednoosobowa, tak?

Nie warto

Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi - byłem pierwszy i ostatni dzień w tym( usunięte przez administratora ). Jak masz zacząć tam pracę i to czytasz to nawet nie zaczynaj, bo nie warto tracić czasu i zdrowia za tą jałmużnę. Wykorzystywanie ludzi to mało powiedziane. Umowa zlecenie i 9 zł brutto co daje za 160 godzin w miesiącu 1440 zł uwaga brutto a na rękę netto wychodzi 1047 zł a najniższa krajowa to 1750 zł brutto a netto 1286 zł. Poniżej oczekiwań. NIE WARTO!!! NIE POLECAM!!!

kkkkk

To co tam sie dzieje to totalna porażka. Będąc na rozmowie kwalifikacyjnej odnoslam wrażenie, ze jestem nikim. Siedzialy 4 panie jedna pytala a trzy z tego 2 podrzedne pracownice przegladaly CV. Co jest rzeczą niedopuszczalna. Zarobek jaki moga mi zaoferowac to 1000 no moze 1100 zl na renke. Wszystkim rozsadnym ludziom odradzam ten zakład pracy. A właścicielowi proponuje zmizne kierownictwa!,,,i przeszkolenie personelu..

nnnnnn
@kkkkk 08.05.2015 11:37
To co tam sie dzieje to totalna porażka. Będąc na rozmowie kwalifikacyjnej odnoslam wrażenie, ze jestem nikim. Siedzialy 4...

Człowieku rozmowa to dopiero początek porażki. Jak byś zobaczył jak wygląda praca to byś miał dość.

guti

Totalna pomyłka

edek

Co to za firma jeszcze takiej nie widziałem

Zostaw opinię o Zakład Wielobranżowy "Bayer-Plus" - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Wielobranżowy "Bayer-Plus"