kierowca operator wózków widłowych

Otto

Opinie o kierowca operator wózków widłowych

vhbjm
użytkownik zarejestrowany

tak @anonim, generalnie tego typu kursy sa płatne. Natomiast zainwestuj w siebie, będziesz miał dodatkowa umiejętność, no i może jeszcze do tego pracę :)

Agnieszka - Opole

ottoworkforce.bo.pl - tam dowiecie się jak wygląda praca w OTTO ... Życzę Kalectwa !!! To prawdziwe [usunięte przez moderatora] ... to już Naziści z III Rzeszy byli łagodniejsi niż OTTO !!! Przez nich straciłam lewe oko w wyniku wypadku samochodowego spowodowanego przez naćpanego [usunięte przez moderatora] OTTO !!! Niech się pali w piekle ten (...)

była pracownica

LUDZIE!!!! TRZYMAJCIE SIĘ JAK NAJDALEJ OD OTTO. JEST TO[usunięte przez moderatora] FIRMA POSREDNICTWA PRACY,KTORA TYLKO PATRZY JAK CIEBIE[usunięte przez moderatora]POD BYLE JAKIM PRETEKSTEM NP.NIE ZGODNE Z PRAWEM HOLENDERSKIM NAKLADANIE KAR PIENIĘZNYCH ZA BYLE CO!!!!, NIE NALICZANIE PRZEPRACOWANYCH GODZIN,NAWET NIE ODPOWIADAJA POZNIEJ DLACZEGO BO MAJA KAZDEGO PRACOWNIKA W D... JAK KTOS MA ZAMIAR PRACOWAC TYLKO I WYŁĄCZNIE ZEBY BYC [usunięte przez moderatora]PRZEZ OTTO TO SMIALO NIECH DO NICH JEDZIE. OBIECUJA ZLOTE GORY A W SUMIE JAK JUZ SIE DO NICH POJEDZIE TO RZECZYWISTOSC JEST ZUPELNIE INNA : BRAK PRACY,TOTALNE SZASTANIE LUDZMI I TRAKTOWANIE ICH JAK BYDLO,SZKODA SLOW!!!! BYŁA PRACOWNICA

dadel

jeśli stosujesz się do regulaminów to niema najmniejszych problemów.

simoon

Chciałem się dowiedzieć czy firma otto jest kompetentna co do wyplaty i jakie sa mniej więcej zarobki na miesiąc i czy praca jest stała?

dadel

Na początek kurs - dostarcz dużo wrażeń Jeśli uda Ci sie dotrwać do końca i zdać wszystkie egzaminy,to jest duże prawdopodobieństwo, że będziesz pracował na wózku. Jeśli dasz rade przepracować 6-mc to wydadzą ci prawo jazdy. Ja musiałem skończyć pacę miesiąc przed końcem i musiałem dopłacić 100 euro aby dostać papiery.

Zostaw opinię o kierowca operator wózków widłowych - Otto

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kierowca operator wózków widłowych