PHUP Gniezno oddział w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Opinie o PHUP Gniezno oddział w Bydgoszczy

muzyk to cwe l

Nie wiem co wy chcecie od tej Hurtowni wiadomo można by było wiecej zarabiać ale to jest Polska tu każdy daje najniższa i tyle. Pracuje tam juz miesiąc i uwierzcie mi są gorsze firmy

Natka52

100 % racji w tym co przeczytałam powyżej . Mialam przypadek gdzie poprostu nie zapłacono mi za cały przepracowany miesiąc pieniędzy właściciel tej firmy to wgl masakra zbywa ludzi którzy domagaja sie swoich ciężko zarobionych pieniędzy . Powiem wszystkim krótko unikajcie pracy w firmie PHUP GNIEZNO

ZOSTALAM OSZUKANA

JEST TO NAJGORSZA FIRMA W BYDGOSZCZY W JAKIEJ PRACOWAŁAM. BANDA OSZUSTÓW , KŁAMCÓW I MANIPULATORÓW> NIE PŁACĄ W TERMINIE ZAROBIONYCH PIENIĘDZY . NAPRAWDĘ SZCZERZE ODRADZAM

Zostaw opinię o PHUP Gniezno oddział w Bydgoszczy - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHUP Gniezno oddział w Bydgoszczy