Reichle

Opinie o Reichle

Anna

Słowa kojarzące się z Reichle .solidna, profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo przyjemni, atmosfera zróżnicowana Od jakiej stawki można negocjować pensję? 10 brutto/h Najbardziej podobało mi się w Reichle: Możliwość osobistego rozwoju, dodatki socjalne, karnet na siłownie,basen i inne rozrywki. Najbardziej nie podobało mi się w Reichle: Uniemożliwianie chodzenia do szkoły w weekendy.

Zostaw opinię o Reichle - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reichle