ONKAAAA

Włocławek

Opinie o ONKAAAA

zainteresowany

Jak wyglądaja tam godziny pracy, czy chodzi się tylko na jedną zmiane czy na więcej?

Rambooo...

witam..jeśli chodzi o firme [usunięte przez moderatora] ..to co tu mowic nie placi pieniedzy na czas poniza ludzi,za jakie kolwiek reklamacje obciaza wszystkich pracownikow,,obecnie pracuje w tej firmie i wiem jak jest jaki ma towar i jak go sie przerabia a pozniej wysyla do klientow...brak slow na ten zaklad!!!brud smrod a t jak chodzi o jakie kolwiek kontrole typu audid to wtedy staja na glowie aby doprowadzic to porzadku ten zaklad...nie maja warunkow szczerze mowiac do pracy nawet jesli chodzi o glupia cebule czy pora!!!!

Zostaw opinię o ONKAAAA - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ONKAAAA