Fenner Reid

London

Opinie o Fenner Reid

Słowa kojarzące się z Fenner Reid (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): wyczerpująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niską Atmosfera i ludzie tam pracujący są od siebie niezależne. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie można jej negocjować. Najbardziej podobało mi się w Fenner Reid: praca w młodym zespole Najbardziej nie podobało mi się w Fenner Reid: brak zaufania pracodawcy wobec pracownika, co w rezultacie spowodowało rezygnację z dalszej współpracy

Zostaw opinię o Fenner Reid - London

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fenner Reid