Queens

Gliwice

Opinie o Queens

Gabana

napiszcie cos wiecej jak traktuja tam pracownice i czy mozna normalnie odejsc zrezygnowac z pracy

barmanka

dziewczyny chcące pracować za barem UCIEKAJCIE. obiecują pracę barmanki po czym zmuszają do wychodzenia z klientami! nie wierzcie w miłe słowa i zapewnienia szefa!

Nikki
@barmanka 15.07.2014 16:42

hej możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Myślę o pracy w roli kelnerki/barmanki ale seks czy nawet striptiz nie wchodzi u mnie w grę. Napisz proszę w jaki sposób zmuszają - robią to siłą, grożą niewypłaceniem wypłaty czy co?? i co rozumiesz pod pojęciem wychodzienia z klientami? Chodzi o dotrzymywanie im towarzystwa czy o wychodzenie do pokoi na seks. Bardzo prosze o odpowiedź, bo za niedługo muszę podjąć decyzję czy chcę tam pracować czy nie.

Zostaw opinię o Queens - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Queens